Zrkadlo v drevenom ráme, biela, masív, borovica

Kód: IPL027B2
Neohodnotené
€118
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Detailné informácie

Podrobný popis

Biele zrkadlo je ďalším vysoko univerzálnym kúskom série. Krásny jednoduchý dizajn si rozumie s každým ďalším kusom nábytku. A vďaka svojej univerzálnosti sa hodí snáď do každého interiéru.

Na výšku alebo na šírku

Už sa nad tým nemusíte pred kúpou zamýšľať. Kedykoľvek si zrkado môžete zavesiť vertikálne alebo horizontálne. Montážny systém na zadnej strane zrkadla je prispôsobený obom možnostiam. Zavesením na výšku tak uvidíte celú vašu postavu. Môžete sa na seba usmiať pred každým odchodom z domova, a taktiež sa skontrolovať, ako vám to pristane. Na chodbe a vo vstupných priestoroch môžete zrkadlo kombinovať napríklad s vešiakovou stenou a komodou. Pozrite sa na produktové fotky, ako spolu tieto kusy nábytku krásne ladia.

Horizontálne zavesené zrkadlo je veľmi moderným prvkom. Výborne sa hodí do obývacích izieb a spální. V niektorých domácnostiach dnes už ani nenájdete televíziu. A také zrkadlo často prehráva oveľa zaujímavejší program. Odohrávajú sa v ňom tie najdôležitejšie momenty života vašej rodiny. To vám žiadny televízny program nenahradí.

Zrkadlo je neustále meniaca sa fotografia

Skutočné fotografie v rámčekoch vnášajú do prítomnosti spomienky na krásne chvíle, ktoré chceme mať stále na očiach. A zrkadlo naopak verne odráža obraz prítomnosti. Všimli ste si, že nás zrkadlá nútia sa minimálne pousmiať, keď okolo nich prechádzame a venujeme pohľad svojmu odrazu? Sú to práve tie drobnosti, ktoré urobia náš deň krajším. Vy sami sa usmejete a odraz v zrkadle vám vráti pohľad na tvár usmievajúceho sa človeka. Je to ako kúzlo.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Zrkadlá
Šírka: 47 cm
Výška: 130 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela, RAL 9010
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov