Úzka drevená vitrína Belluno Elegante, dekor biela/zlatý dub, masív, borovica

Kód: ZPL014BD1
Neohodnotené
€393
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 60 cm
Výška: 190 cm
Hĺbka: 45 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Biela drevená vitrína z borovicového masívu sa bez preháňania hodí do každej izby. Či už ju postavíte do spálne, obývačky, chodby alebo kuchyne, všade sa bude vynímať. A to ako súčasť celej kolekcie alebo ako zaujímavý solitér.

Ukážem vám, čo vo mne je

V prípade vitríny to nie je zlé chvastanie. Presklená časť je rozdelená dvoma policami na tri diely. To jej dáva veľa priestoru pre ukážku. Ako sa predvedie, to už záleží na vás. Vy rozhodnete, čím sa vo svojej presklenej časti bude chváliť. Budú to knihy? Vzácny čajový servis? Brúsené poháre na víno?

Skryte, čo má byť skryté

Nie všetko je určené pre zvedavé pohľady. Vitrína ponúka priestor aj pre zachovanie súkromia, a to priestrannú skrinku a hlbokú zásuvku. Tieto dve pomocníčky schovajú vaše poklady, možno hrnce alebo úplne čokoľvek. Už viete, čo to bude? Šírka necelých 60 cm, výška a hĺbka 45 cm. To už je poriadna dávka úložného priestoru v skrinke vitríny!

Zásuvka meria na výšku 13 cm. Spojme tak drobnosti, ktoré zostanú vždy pekne po ruke. Stačí len potichu otvoriť šuplík. Prečo potichu? Pretože je vybavený kvalitným systémom tichého zatvárania. Žiadne vŕzganie alebo drhnutie. Kvalitu v tomto prípade spoznáte na prvé počutie.

Ekologicky a v zlate

Vitrína je natretá príjemným teplým odtieňom ekologickej farby na vodnej báze. Dominantnou farbou je teda nežná biela. Ozvláštňujúcim prvkom je vrchná frézovaná doska vyrobená v dekore zlatého dubu.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitríny
Šírka: 60 cm
Výška: 190 cm
Hĺbka: 45 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: RAL 9010, biela/zlatý dub
Farba hornej dosky: zlatý dub
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 2
Police: s policami
Počet políc: 5
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 1
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov