Úzka drevená vitrína Belluno Elegante, dekor biela/orech, masív, borovica

Kód: JPL014BO8
Neohodnotené
€393
Momentálne nedostupné

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 60 cm
Výška: 190 cm
Hĺbka: 45 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Presklená vitrína je určená pre všetky vaše krásne veci, ktoré musia byť vystavené na obdiv okolia. Prečo? Pretože to tak chcete, a len vy ste pánmi svojho domu. Vystavenie vo vitríne má navyše svoje nesporné výhody - minimum prachu a ochrana pred nechcenými pádmi. Dve veľké významné plus.

Všetko v jednom: presklená vitrína, zásuvka a skrinka

Všetky druhy úložných priestorov v jednom kuse nábytku. Chýbajú snáď už len otvorené police, no tento nedostatok sa ľahko zmení na prednosť, ak sa chcete vyhnúť neustálemu utieraniu prachu. Tu prach naozaj nemá šancu. Dvere vitríny ho dovnútra nepustia, a taktiež ani drevené dvierka spodnej skrinky a zásuvka. Všetko je dokonale chránené pred nezvaným návštevníkom.

Do vitríny uložíte všetko, na čo sa chcete každý deň pozerať. Nepodceňujte krásu. Vraj pohľad na ňu otvára srdce. Vystavte svoje obľúbené veci do poličiek presklenej vitríny a sledujte tú zmenu. Suveníry z ciest, obľúbená veľká mušla prinesená z dovolenky, poháre s vyznačeným výročím. To však nie je všetko. A čo kúsky hodné vystavenia? Pristanú vašej novej vitríne?

Hlavne prirodzene

Masív je masív. Borovica je borovica. To nie sú len múdrosti, ale materiálové zloženie vitríny. Prírodné drevo je nenahraditeľný materiál, ktorý sám o sebe vnáša do každého domova pravé domáce teplo. V kombinácii s vydareným dizajnom ešte výraznejšie. Prírodné drevo dýcha pod ekologickým náterom na vodnej báze. Tento mechanizmus prispieva k udržiavaniu zdravej mikroklímy. Nech sa vám krásne býva.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitríny
Šírka: 60 cm
Výška: 190 cm
Hĺbka: 45 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: RAL 9010, biela/orech
Farba hornej dosky: orech
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 2
Police: s policami
Počet políc: 5
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 1
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov