Úzka drevená vitrína Belluno Elegante, biela, masív, borovica

Kód: KPL014B0
Neohodnotené
€393
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 60 cm
Výška: 190 cm
Hĺbka: 45 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo si predstavíte pod pojmom vitrína? Chladnú hranatú presklenú skriňu na trofeje alebo produkty? Vitrína môže vyzerať aj úplne inak. Môže byť krásna a tradičná, vyrobená z pravého borovicového dreva a natretá zdravotne nezávadnou farbou tak, že jemne presvitá prirodzená štruktúra dreva.

Chránené pred prachom a napriek tomu na očiach

O vaše knihy, dekorácie a ďalšie poklady bude postarané. Budú vystavené, ale zároveň chránené pred prachom a ďalšími nečistotami. Skvelá správa pre všetky gazdinky. Už viete, čo si vo vitríne vystavíte? Budú to fotky plné krásnych spomienok? Suveníry zo svadobnej cesty? Ručne vyrobené darčeky vnúčat? Určite to budú krásne veci, na ktorých vám veľmi záleží.

Ochráni tiež vaše súkromie

Okrem verejnej časti, vitrína ponúka i časť neverejnú. Teda tú, ktorá je skrytá pred zvedavými pohľadmi. Priestranná skrinka s jednou policou, nastaviteľnou do výšky, vám poskytne dostatok dodatočného úložného priestoru.

Zásuvka umiestnená v dolnej polovici vitríny je zaujímavým funkčným dizajnovým prvkom. Kvalitné koľajničky s tichým pojazdom značky Hettich zabezpečia jej nehlučné otváranie.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitríny
Šírka: 60 cm
Výška: 190 cm
Hĺbka: 45 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela, RAL 9010
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 2
Police: s policami
Počet políc: 5
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 1
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov