Priestranná vitrína Belluno Ellegante 2.2.3, biela, masív, borovica

Kód: VPL016B4
Tip
1 hodnotenie
€527
Momentálne nedostupné

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 130 cm
Výška: 130 cm
Hĺbka: 45 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Keď sa povie vitrína, čo si predstavíte? Chladnú presklenú plochu bez nápadu? Potom budete prekvapení, ako taká vitrína môže vyzerať. Z masívneho borovicového dreva, s jemne bielym ekologickým náterom, s citlivo frézovanými prvkami a v obľúbenom provensálskom štýle.

Tá správna výška

Naša biela vitrína má tú správnu výšku. Tak akurát pre ponechanie vašich pokladov v zornom uhle, ktorý máte pri pohodlnom domácom posedení. Dve oddelené presklené časti vám dovolia vystaviť krásne veci, ktoré si tak ceníte, že ich nechcete nechať zatvorené v skrini, a zároveň ich túžite uchrániť od nechcených pádov z otvorených políc. Strednú otvorenú časť môžete využiť napríklad na vystavenie kníh, ktoré máte tak rýchlo po ruke. Len po nich siahnete a môžete začať listovať. Už cítite ich charakteristickú vôňu? Počujete šušťanie papiera?

Pre vaše malé tajomstvá

Kryté úložné priestory sa môžu stať vaším malým tajomstvom. Návštevy a priatelia zvyčajne neotvárajú zatvorené skrinky a zásuvky. Je len na vás, čo si do nich uschováte. Už viete, čo to bude? Pod každou presklenou časťou vitríny sa nachádza priestor rozdelený policou, takže máte k dispozícii ďalšie dve poschodia úložného priestoru s hĺbkou necelých 45 cm. Zásuvky sú praktické a vďaka značkovému systému zatvárania tiež veľmi tiché. Možno tak utajíte nielen obsah zásuviek, ale aj fakt, že ich tiež raz za čas otvárate.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitríny
Šírka: 130 cm
Výška: 130 cm
Hĺbka: 45 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela, RAL 9010
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 2
Police: s policami
Počet políc: 10
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 3
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov