Vešiaková stena Belluno Elegante - velká, biela, masív, borovica

Kód: IPL026B9
Neohodnotené
€257
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Detailné informácie

Podrobný popis

Keď jednoduchá vešiaková stena nestačí, máme pre vás rovno dvojitú vešiakovú stenu. Je krásna, celistvá. A bude skvele ladiť s komodou. Veľké rodiny určite možnosť rozšírenej plochy na zavesenie oblečenia ocenia. Zrkadlo môžete zavesiť pokojne samostatne.

Prečo nevešať oblečenie priamo na stenu

Nábytok určený na vešanie oblečenia má svoje praktické opodstatnenie. Na jednej strane chráni vaše kabáty a bundy od znečistenia a poškriabania. Klasická omietka obsahuje drobné, ostré čiastočky a nebýva vždy plne odolná oteru. Nikto predsa nestojí o nemilé prekvapenie v podobe zafarbenia od steny. Na druhej strane, vešiaková stena chráni tiež vaše steny od prípadného znečistenia špinavým oblečením. No dosť už o praktických záležitostiach, poďme sa baviť o estetike.

Výrazný kus, ktorý neruší

Nezaberá takmer žiadne miesto. Kopíruje múr. Napriek tomu však celkom výrazne určuje ráz celej miestnosti. Vo vstupných priestoroch totiž veľa nábytku nebýva. O to dôležitejšia je správna voľba vhodných vzájomne ladiacich kúskov.

Máte veľkú rodinu alebo napríklad preferujete mať svoje oblečenie vždy pekne po ruke? Potom oceníte celkom šesť dvojitých vešiakov. Nemusí to byť len oblečenie. Na vešiakoch sa bude rovnako dobre vynímať napríklad kabelka, opasok alebo dlhý  náhrdelník. Je proste skvelé mať viac možností.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Vešiakové steny
Šírka: 108 cm
Výška: 130 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela, RAL 9010
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov