Vešiaková stena Belluno Elegante so zrkadlom, biela, masív, borovica

Kód: CPL28BPL1
Neohodnotené
€248
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Detailné informácie

Podrobný popis

Je to rokmi overená kombinácia, ktorá nás stále neprestáva baviť. Vešiaková stena v kombinácii so zrkadlom. Tak praktické. Oblečte sa a hneď môžete skontrolovať, ako vám to pristane.

Opticky rozšíri aj malé priestory

Zrkadlá zväčšujú priestor. A robia tak veľmi nesebecky bez zabránenia vlastného priestoru. Vášmu interiéru, na inak nevyužitej stene, poskytnú presvetlenie a oživenie. Sú tak výbornou voľbou do malých miestností. V kombinácii s bielou farbou - úplne ideálne, ale hodí sa samozrejme aj do veľkých interiérov.

Ak máte naozaj málo miesta, môžete si vešiakovú stenu so zrkadlom zaobstarať aj bez prídavnej komody. Aj tak získate veľa priestoru na zavesenie oblečenia na tri dvojité háčiky so saténovou povrchovou úpravou.

Nadčasový dizajn a ekologický náter

Biela je v móde vždy. Je to základná farba. Evokuje nevinnosť a čistotu. A vďaka použitej vodou riediteľnej, ekologickej farbe si masívne borovicové drevo zachováva výborné vlastnosti. Okrem iného pod touto farbou tiež presvitá prirodzená štruktúra dreva, takisto ako aj pri všetkých ďalších výrobkoch zo série. Jemné pravidelné frézovanie ladí so zvyšným nábytkom. Ozvláštňuje, ale neruší.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Vešiakové steny
Šírka: 108 cm
Výška: 130 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela, RAL 9010
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov