Vešiaková stena Belluno Elegante, biela, masív, borovica

Kód: IPL026B8
Neohodnotené
€124
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Detailné informácie

Podrobný popis

Ďalší krásny kúsok do vášho bytu. Že to nič nie je? Doska s vešiakmi? Nenechajte sa zmýliť. Tento kúsok nábytku je neoceniteľným a nenahraditeľným pracantom. Každý deň poctivo drží vaše oblečenie a nestráca pritom nič zo svojej krásy.

S kabátmi alebo v celej svojej kráse

Je jedným z prvých, vítajúcich vás po návrate domov. Teda okrem milujúceho partnera či partnerky, detí alebo psíka. Biela vešiaková stena vyzerá krásne aj sama o sebe. Väčšinou ju neuvidíte takú, ako je na našom obrázku, ale oblečenú do vášho kabátika alebo pléda a zamotanú do šálov vašich detí. Vešiaková stena toho unesie naozaj veľa. Je vyrobená z masívu kvalitnej fínskej borovice a natretá príjemne teplým odtieňom bielej farby.

Hoci je vešiaková stena elegantne krásna a dizajnovo čistá, je tiež veľmi praktická. Okrem opory poskytuje tiež ochranu vašim stenám. Steny je totiž v prípade znečistenia od oblečenia potrebné vymaľovať. Našu vešiakovú stenu iba utrite jemne navlhčenou mäkkou handričkou a máte upratané.

Do malých chodieb i veľkorysých priestorov

Biely nábytok sa hodí aj do malých priestorov. Opticky ich totiž rozšíri a prevzdušní. Samostatná vešiaková stena navyše naozaj zaberá len ten najnutnejší priestor. A ak budete potrebovať rozšíriť úložný priestor, doplníte ju o ďalšie kúsky zo série, trebárs hneď, prípadne postupne, keď nároky vašej rodiny porastú.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Vešiakové steny
Šírka: 47 cm
Výška: 130 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela, RAL 9010
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov