TV stolík Belluno Elegante, veľký, dekor biely/zlatý dub, masív, borovica

Kód: EPL010BD2
Neohodnotené
€446
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 167 cm
Výška: 53 cm
Hĺbka: 53 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Krásny, praktický, priestranný a pevný. Tu by sme vlastne mohli s popisom skončiť, ale bola by to škoda. To najdôležitejšie o našom drevenom TV stolíku už viete. A ďalšie podrobnosti sa dočítate na ďalších riadkoch.

Veľkorysá plocha TV stolíka

Viac ako meter a pol na šírku. To už je úctyhodný rozmer pre televízny stolík. Konkrétne má plocha hornej dosky rozmery 167 na 53 centimetrov. Tto je fakt dobré, pretože kam inam by ste umiestnili svoju veľkú televíziu, vďaka ktorej si každý večer pripadáte doma skoro ako v kine? Nie je to len o ploche. Niektoré TV stolíky síce disponujú dlhou doskou, ale chýba im potrebná stabilita pre unesenie potrebnej váhy. Náš stolík je oproti tomu veľmi kvalitný a je pripravený na záťaž, ktorú obnáša umiestnenie veľkej televízie.

Kvalita na prvom mieste

Rovnako ako u všetkých ostatných kusov z našej ponuky. Biely TV stolík je vyrobený z masívu pravej fínskej borovice, ktorá vyrastala v drsnom podnebí, a preto je jej drevo extrémne pevné a odolné. Vrchná doska je pre zvýšenie pevnosti a odolnosti ešte podložená ďalšou doskou. To zaisťuje stolíku maximálnu stabilitu a výdrž.

Televízny stolík v hlavnej úlohe

Je to tak. Keď sledujete televíziu, sledujete periférnym videním i predmety v jej okolí. Takže TV stolík bude vo vašom zornom uhle pomerne často. Máte šťastie, že je tak pekný. Pozrite sa na produktové fotografie. Už si ho predstavujete u seba doma? S tými krásnymi prútenými košíkmi, ktoré už dlho obdivujete v miestnom obchode s doplnkami? Máte pravdu, tie sa tam budú skvele hodiť.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Televízne stolíky
Šírka: 167 cm
Výška: 53 cm
Hĺbka: 53 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: RAL 9010, biela/zlatý dub
Farba hornej dosky: zlatý dub
Povrch: matný
Zatváranie: so zásuvkami
Police: s policami
Počet políc: 4
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 2
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov