TV stolík Belluno Elegante, veľký, dekor biely/orech, masív, borovica

Kód: MPL010BO7
Neohodnotené
€446
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 167 cm
Výška: 53 cm
Hĺbka: 53 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Máte veľkú televíziu? V tom prípade potrebujete veľký TV stolík. Nezáleží na tom, či televíziu umiestnite na stenu alebo na stojan. Vďaka mohutnosti stolíku sa nemusíte ničoho obávať. Získate nielen skvelú oporu pre prístroj, ale aj úložný priestor.

167 centimetrov šírky pre vašu televíziu

Vrchná frézovaná doska v dekorácii orechového dreva ponúka naozaj veľkorysú plochu. Ak nevlastníte televíziu s naozaj veľkou uhlopriečkou, zostane vám po stranách miesto pre pekné dekorácie, alebo pre rastliny v okrasných kvetináčoch.

Nielen vrchná doska, ale aj samotný TV stolík ponúka úložné priestory. Štyri otvorené police a dve zásuvky. Úzke regály kedysi slúžili na umiestnenie prehrávačov, no dnes, v čase smart prístrojov, už najskôr prehrávač nepotrebujete. Čo si teda do políc dáte? Čo tak prútený alebo látkový košík? Takéto výplne zvýšia dojem útulnosti, a sú vysoko praktické. Nikto totiž netuší, čo sa skrýva vo vnútri. Okrem vás.

Praktickosť nemusí byť vždy na úkor estetiky

Všetok náš nábytok toto pravidlo rešpektuje. A TV stolík nie je výnimkou. Vrchná doska bola pre vyššiu pevnosť ešte podložená ďalšou pevnou doskou. Celý stolík je vyrobený z masívu odolnej fínskej borovice. Tá je vďaka svojim nahusteným letokruhom pevnejšia ako bežná borovica. Letokruhy je pekne vidieť, keďže pod ekologickým lakom na vodnej báze jemne presvitajú. Praktické sú aj dve zásuvky, ktoré sa vďaka značkovým koľajničkám s tichým pojazdom otvárajú a zatvárajú ticho a plynulo.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Televízne stolíky
Šírka: 167 cm
Výška: 53 cm
Hĺbka: 53 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: RAL 9010, biela/orech
Farba hornej dosky: orech
Povrch: matný
Zatváranie: so zásuvkami
Police: s policami
Počet políc: 4
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 2
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov