TV stolík Belluno Elegante, veľký, biely, masív, borovica

Kód: HPL010B2
Neohodnotené
€446
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 167 cm
Výška: 53 cm
Hĺbka: 53 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľká televízia si zaslúži veľký TV stolík. Nie je to rozmar. Je to úplná nevyhnutnosť. V tomto prípade sa skutočne neoplatí šetriť miestom.

Viac ako meter a pol stabilnej podpory

Pevné masívne drevo z odolnej fínskej borovice zaisťuje stolíku vysokú nosnosť. Horná ozdobná doska je ešte navyše podložená ďalšiou pevnou doskou pre zlepšenie úžitkových vlastností. Okrem štyroch otvorených priestorov, stolík obsahuje aj dve zásuvky pre uloženie potrebných drobností.

Na podstavec alebo na stenu?

Možno aj vy uvažujete, či pre vás bude lepšie inštalovať televíziu priamo na stenu alebo ju nechať stáť na podstavci. Aj jedno, aj druhé riešenie má svoje výhody i nevýhody. Biely stolík však využijete aj v prípade, že sa rozhodnete inštalovať obrazovku priamo na stenu. Aj vtedy je totiž vhodné využiť priestor pod televíziou, ktorý by inak zostal nevyužitý. Takto môžete vytvoriť krásne zátišie s dekoráciami alebo zelenými rastlinami. Úložný priestor zase vyplníte trebárs prútenými košíkmi alebo ozdobnými krabicami, ktoré môžete obmieňať podľa nálady. Pri sledovaní televízie potom nebudete mať na očiach iba jej program, ale zároveň tú krásu naokolo.

Biela neruší

Pri sledovaní televízie je biela farba v okolí ideálnou. Borovicové drevo je natreté príjemným teplým odtieňom bielej, vodou riediteľnej, ekologickej farby. Užite si program.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Televízne stolíky
Šírka: 167 cm
Výška: 53 cm
Hĺbka: 53 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela, RAL 9010
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Zatváranie: so zásuvkami
Police: s policami
Počet políc: 4
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 2
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov