TV stolík Belluno Elegante, dekor biely/zlatý dub, masív, borovica

Kód: PL009BD9
Neohodnotené
€373
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 111 cm
Výška: 53 cm
Hĺbka: 53 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Pevný, stabilný a spoľahlivý. Reč je o televíznom stolíku s vrchnou doskou v dekore zlatého dubu zo série Belluno Elegante. Predchádzajúca veta možno pôsobí trochu kostrbato, preto sa na neho radšej pozrite. A tiež preto, že slovný popis zďaleka nedokáže vystihnúť jeho jednoduchú eleganciu. Je krásny, že?

Opora pre vašu televíziu

Krása je len jednou z požadovaných vlastností nábytku. Tou druhou, nemenej dôležitou, je jeho bezchybná funkčnosť. V tomto prípade bolo pri navrhovaní nutné zohľadniť fakt, že TV stolík je vystavený neustálej záťaži. Keď má byť zároveň zachovaný aj romantický vidiecky štýl, môže sa navrhovanie takého kusu nábytku stať dizajnérskym orieškom. Dizajnérom sa tentoraz zadarilo na výbornú. TV stolík je pevný a pritom si zachoval romantický ráz. Vrchná doska je veľmi silná a efektne frézovaná. Konkrétne u tohto stolíka s ozdobným zlatým dubom, ktorý perfektne ladí s ostatnými kúskami zo série.

Dostatok miesta pre vaše drobnosti

O výsledných dojmoch často rozhodujú detaily. Súčasťou stolíka sú dve veľmi tiché zásuvky. Prečo veľmi tiché? Rovnako, ako celý stolík, sú vyrobené z borovicového masívu, a tiež sú vybavené tichými pojazdami s tlmičom. Pokiaľ zásuvky otvoríte počas toho, čo ostatní sledujú napínavý program v televízii, ručíme vám, že zvuk relácií nenarušíte. To, ako nenarušiť svojou prítomnosťou obraz, už necháme na vašej vynaliezavosti.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Televízne stolíky
Šírka: 111 cm
Výška: 53 cm
Hĺbka: 53 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: RAL 9010, biela/zlatý dub
Farba hornej dosky: zlatý dub
Povrch: matný
Zatváranie: so zásuvkami
Police: s policami
Počet políc: 2
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 2
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov