TV stolík Belluno Elegante, dekor biely/orech, masív, borovica

Kód: JPL009BO4
Neohodnotené
€373
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 111 cm
Výška: 53 cm
Hĺbka: 53 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Biely televízny stolík so zaujímavo riešenou vrchnou frézovanou doskou. Vďaka kombinácii teplého odtieňa bielej farby a laku v odtieni orechového dreva sa pri sledovaní televízie nebudete nudiť ani vtedy, keď zostane vypnutá. Inými slovami - TV stolík neslúži len ako podstavec pre televíziu, ale aj ako dekorácia vašej obývacej izby.

Pevný a spoľahlivý TV stolík

U televízneho stolíka oceníte nielen jeho vzhľad, ale predovšetkým jeho funkčnosť. Vrchná doska stolíka je veľmi pevná, navyše je spevnená ďalšou doskou. Vaša televízia tak získa dostatočnú oporu, na čom predsa naozaj záleží.

Materiálom je kvalitný borovicový masív. Vrchná doska je vytvorená v odtieni orechového dreva a zvyšok stolíka pokrýva biely ekologický náter. Kresba dreva presvitá pod oboma nátermi. Je to vidiecke a efektné. Takýto nábytok totiž starne do krásy. Letokruhy sa časom stávajú ešte výraznejšími.

Dnešný program: zásuvky a poličky

Zásuvky dnes zohrávajú dôležitú rolu. Náš stolík vám ponúka rovno dvoch ústredných hrdinov. Drevené zásuvky s dokonale tichým hereckým prejavom, ktoré vedia, čo sa sluší. Vybavené sú tichými značkovými pojazdmi. Uskladnia všetky tie malé drobnosti, ktoré potrebujete mať nutne po ruke, a to aj keby ste ich mali vyťahovať len párkrát ročne. A čo si dáte do dvoch poličiek nad nimi, už viete?

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Televízne stolíky
Šírka: 111 cm
Výška: 53 cm
Hĺbka: 53 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: RAL 9010, biela/orech
Farba hornej dosky: orech
Povrch: matný
Zatváranie: so zásuvkami
Police: s policami
Počet políc: 2
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 2
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov