TV stolík Belluno Elegante, biely, masív, borovica

Kód: XPL009B5
Neohodnotené
€373
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 111 cm
Výška: 53 cm
Hĺbka: 53 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Biely televízny stolík alebo biely stolík pod televízor. Nezáleží na tom, ako tento kúsok nábytku nazvete. Jedno je však isté. K tomu, aby správne plnil svoju funkciu, musí mať určité vlastnosti. Z estetického hľadiska je rovnako krásny, ako ďalšie výrobky zo série. Štýl Provance sa vyznačuje svojou ľahkosťou a vzdušnosťou. Zároveň však aj určitou mierou zemitosti. Len si predstavte život na francúzskom vidieku prevoňanom levanduľou.

Oporou aj ozdobou

Vráťme sa z výletu o francúzskom vidieku späť k uvažovaniu o praktickosti nášho nábytku. Biely televízny stolík presne spĺňa to, čo od televízneho stolíka očakávate. Je dostatočne hlboký, aby ste na ňom mohli televíznu obrazovku bezpečne postaviť. Jeho šírka 111 cm dovoľuje umiestniť naozaj veľkú televíziu. Potrebujete však taktiež dostatočnú stabilitu. TV stolík je vyrobený z odolnej fínskej borovice. A jeho stabilita je ešte podporená stredovou vertikálnou priečkou.

Nechýbajú ani úložné priestory. Môžete si vybrať, či svoje drahocenné veci uložíte do otvorených priestorov, ktoré zaplníte ozdobnými krabicami, prípadne košíkmi, alebo do dvoch krásnych frézovaných zásuviek. Ako u zvyšných kusov zo série, aj tieto zásuvky sú opatrené veľmi tichými koľajničkami značky Hettich. Náter ekologicky šetrnou, bielou farbou v príjemnom odtieni je povestnou čerešničkou na torte a pri sledovaní televízie bude oázou pre vaše oči.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Televízne stolíky
Šírka: 111 cm
Výška: 53 cm
Hĺbka: 53 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela, RAL 9010
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Zatváranie: so zásuvkami
Police: s policami
Počet políc: 2
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 2
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov