Dubová stolička D2 z masívu

Kód: AKDB027
Neohodnotené
€144
Na objednávku
Šírka: 41 cm
Výška: 90 cm
Hĺbka: 41 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevené stoličky vám prinesú množstvo výhod, ktoré iné materiály nemôžu ponúknuť. Kým plast časom stráca pevnosť a farbu, kov je príliš studený, ďalšie materiály nepríjemné na dlhodobé sedenie, drevo je pre tvorbu stoličky ideálne. Každý kus je originálny, pretože je z prírodného zdroja, ktorý má tiež svoje prirodzené vady, ako sú napríklad hrbolce. Tie na celkovú kvalitu nemajú vplyv, naopak prinášajú vášmu kusu nábytku nevšednú textúru.

Praktický a štýlový dizajn

Nie je nič lepšie, než pevná a pohodlná stolička. Tento kus nábytku je síce určený k jedálenskému stolu, no často sa stáva, že práve na tomto mieste pracujete, niekedy si čítate alebo si deti vykonávajú svoje domáce úlohy. Pokiaľ na stoličke trávite dlhší čas, je potrebné, aby vás z jej prevedenia nebolel chrbát, a aby vás netlačila niektorá časť z konštrukcie. Preto bolo navrhnuté rozmernejšie sedadlo, na ktoré sa pohodlne usadí ako dieťa, tak dospelý. Komfortné je tiež operadlo zložené z dvoch širších dosiek. Vždy keď sa usadíte a opriete sa chrbtom o zadnú časť stoličky, budete sa cítiť ako v kresle. Celkovo je stolička vyrobená tak, aby sa vyššia či ťažšia osoba nemala problém pohodlne usadiť.

Farebné prevedenie

Dub bol zámerne ponechaný vo svojej základnej surovej podobe. Jeho ľahká medová farba pôsobí harmonicky a pokojne. Rovnako dobre tiež zapadne do priestoru z rôznych materiálov a ďalších farieb, takže sa ju nemusíte báť umiestniť do už navrhnutého priestoru. Okrem toho je ošetrená olejom a lakom. Tieto dve látky predlžujú životnosť stoličky a zároveň prehlbujú tón farby a textúru, ktorá sa skladá z hrbolcov a letokruhov.

Séria dubového nábytku

Dubový nábytok je triedou sám o sebe. Dubové drevo sa používalo už v dávnych dobách, ako jeden z najtvrdších a najviac odolných materiálov pre výrobu nábytku. Preto nesmie chýbať v našej ponuke elegantného a kvalitne spracovaného nábytku s dlhou životnosťou. Pre zachovanie prirodzeného charakteru dreva sme na jej povrchovú úpravu použili len prírodný olej a vosk.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Stoličky
Šírka: 41 cm
Výška: 90 cm
Hĺbka: 41 cm
Kolekcia: Dubový nábytok
Materiál: drevo, masív, dub
Farba: dub
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Záruka: 24 mesiacov