Spálňa Toskania, veľká, medová

Kód: SE-TM-1
Neohodnotené
€2 520 –5 % €2 394
Skladom u dodávateľa

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Detailné informácie

Podrobný popis

Zostava obsahuje:

Ak máte väčšiu spálňu alebo snívate o rozmernom úložnom priestore, tak spálňa Toskania bude pre vás perfektnou voľbou. Vyrobená je z masívneho dreva fínskej borovice a navrhnutá je v medovom odtieni.

Prírodný vzhľad

Medový odtieň skvele prekresľuje štruktúru dreva. Vďaka tomu vyniknú rôzne nedokonalosti, ako sú napríklad hrbolce, ktoré sú u nábytku obľúbené, pretože z každého kusu vytvoria originálny kúsok. Čerešničkou na torte sú kovové úchytky, v prípade skrine s drobným kľúčom. Celá sada pôsobí na prvý pohľad odolne, o čom sa môžete presvedčiť aj sami. Príjemným doplnkom sú potom vyhĺbené časti na dverách, ktoré nábytku dodávajú plastický tvar.

Rozmerná skriňa

Najväčším kusom nábytku tejto sady je šatníková skriňa. Ideálne je pre páry, pretože ponúka párny počet šuplíkov, dverí i zrkadiel, a tak si pohodlne možno rozdeliť úložný priestor napoly. Ak si prajete väčšiu skriňu užívať sami, môžete, a to vďaka mnohým dverám a šuplíkom, prostredníctvom ktorých si prehľadne roztriedite bielizeň. Veci, ktoré si prajete mať zložené možno umiestniť do bočných častí skrine a prostredný priestor tak môžete využiť na vešiaky.

Komoda s tromi zásuvkami

Ponuka priestoru v šatníkovej skrini nie je jediná a konečná. Ďalšiu možnosť uloženia rôznych domácich predmetov alebo bielizne ponúka šatník s tromi zásuvkami, ktorý je tiež v primeranej veľkosti, aby na jeho hornej doske mohli byť poukladané dekoračné predmety alebo trebárs aj rozmernejšie televízie.

Pohodlné spanie

Pokojný spánok vám zaručí rozmerná posteľ, taktiež v prírodnej teplej farbe. Vybavená je pevným rámom z masívu, ktorý aj po dlhodobom užívaní spoľahlivo plní svoju činnosť. Nezabúdame ani na drobné praktické detaily, a preto sú súčasťou sady tiež dva nočné stolíky s dvierkami, kam opäť môžete umiestniť pár drobností.

O sérii Toskania

Séria Toskania je vyrobená z vybraného masívu fínskej borovice, má umelecky spracované detaily, frézované hrany a kovania. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Kompletné zostavy nábytku do spálne
Kolekcia: Toskania
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: medová
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Záruka: 24 mesiacov