Vážení zákazníci a priatelia, ak zvažujete nákup, odporúčame objednávku uskutočniť čo najskôr, aby sme stihli doručenie do Vianoc. Naše kapacity sú obmedzené a po ich dosiahnutie budeme ďalšie objednávky doručovať až po novom roku.

Spálňa Toskania, veľká, medová

Kód: SE-TM-1 SE-TM-1M Zvoľte variant
1 hodnotenie
€2 274 €2 594 od €2 274 –5 %
Spálňa Toskania - medová
€2 274 €2 594 od €2 274 –5 % €2 154 €2 474 od €2 154
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Zostava obsahuje:

O sérii Toskania

Séria Toskania je vyrobená z vybraného masívu fínskej borovice, má umelecky spracované detailyfrézované hrany a kovania. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Spálne z masívneho dreva v prvotriednej kvalite
Kolekcia: Toskania
Materiál: fínska borovica
Farba: medová
Povrch: matný
Záruka: 24 mesiacov