Spálňa Toskania, veľká, biela

Kód: SE-TB-1
Neohodnotené
€2 520 –5 % €2 394
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Detailné informácie

Podrobný popis

Zostava obsahuje:

Spálňa Toskania vyrobená z fínskej borovice je v ponuke tiež v čisto bielom prevedení. Ak drevo s výraznou textúrou alebo hrbolce nezapadajú do vašej predstavy o dokonalej spálni, môžete využiť túto jednoduchú variantu, ktorú je možné kombinovať s mnohými ďalšími farbami a materiálmi. Najvýraznejším ozdobným prvkom sú kovové úchytky, ktoré príjemne narušujú jednotvárnosť nábytku a robia z neho tak vkusnú a minimalistickú sadu pre milovníkov jednoduchého prevedenia.

Nenápadné zdobenie

Rám postele je zdobený jemným zakrivením nôh, ďalej šuplíky, ktoré plnia aj svoju praktickú funkciu v podobe ukladania drobných predmetov a posteľnej bielizne, a nakoniec vyhĺbenými miestami, ktoré pripomínajú štýl Provance. Najvýraznejším prvkom na posteli je čelo, o ktoré možno oprieť vankúše, či už ako dekoráciu alebo príjemný doplnok pre leňošenie v perinách.

Drobnejšie kusy nábytku

Komoda so zásuvkami a dva nočné stolíky s dvierkami. To sú tri pomocníci, ktorí vám uľahčia organizáciu a ponúknu veľa miesta. Industriálne kovové úchytky sú v tomto prípade nielen trefnou dekoráciou, ale aj funkčným doplnkom. Nočný stolík je v ideálnej výške k posteli, kedy plní prevažne funkciu odkladaciu a ponúka miesto pre spálňové osvetlenie vo forme lampy.

Bohato členená skriňa

Ak by vám nestačili štyri dvere hlavnej časti skrine, tak tento kus nábytku je doplnený aj o rovnaký počet praktických šuplíkov. Tie sa nachádzajú úplne v spodnej časti, a nerušia tak jednoduchý a vkusný dizajn skrine. Ich priestor môžete zaplniť spodným prádlom alebo sem napríklad upratať veci, ktoré nechcete v spálni nechávať priamo na očiach.

O sérii Toskania

Séria Toskania je vyrobená z vybraného masívu fínskej borovice, má umelecky spracované detaily, frézované hrany a kovania. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Kompletné zostavy nábytku do spálne
Kolekcia: Toskania
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Záruka: 24 mesiacov