Spálňa Belluno Elegante, malá, biela, masív, borovica

Kód: SE-BE-3
Neohodnotené
€1 449 –5 %
Spálňa Belluno Elegante, malá, biela, masív, borovica
€1 449 –5 % €1 381
Skladom u dodávateľa

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Detailné informácie

Podrobný popis

Zostava obsahuje:

Spálňová zostava Belluno Elegante v bielom prevedení je príjemná na pohľad, pekne presvetlí priestor a neruší zbytočnou farebnosťou. Svetlé tóny sú pre vybavenie spálne vhodné najmä kvôli tomu, že pôsobia chladne, čomu nasvedčuje, že sa v takomto prostredí lepšie spí a relaxuje.

Drobná a estetická dekorácia

Belluno Elegante nesie svoju hlavnú prednosť už v názve. Zostava je ušetrená od zbytočných ozdobných prvkov, viditeľné sú len drobné empírové záhyby, ktoré z nábytku robia luxusný kúsok. Jedná sa predovšetkým o vyhĺbené a vyduté časti v niektorých miestach, a ďalej drobný detail na podstave skrine a jej vrchu.

Ďalšou príjemnou maličkosťou, sú drobné strieborné úchytky.

Prehľadná organizácia

Množstvo šuplíkov dokáže urobiť z niekoľkých kusov nábytku perfektný úložný priestor. Do nočného stolíka s dvoma šuplíkmi možno ukladať nevyhnutné drobnosti, ktoré chcete mať po ruke a do komody potom rozmernejšie veci, ako je posteľná bielizeň.

Využite vrchnú dosku komody ako policu

Jednoduchosť komody a nočného stolíka vám dovolí doplniť priestor o výraznejšie dekorácie, ktoré ľahko splynú s dizajnom nábytku. Či si už prajete mať vo svojej spálni kvety, vintage dekoračné predmety alebo rámčeky s rodinnými fotografiami, môžete využiť hornú policu komody, ktorá ponúka veľa miesta. Rovnako tak na nočný stolík skúste postaviť originálnu lampu alebo napríklad držiak na šperky či okuliare.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Kompletné zostavy nábytku do spálne
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela, RAL 9010
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov