Posteľ Venezia 180, biela, masív, borovica, 180x200 cm

Kód: VPL70181
1 hodnotenie
€361 –11 %
Posteľ Venezia 180, biela, masív, borovica, 180x200 cm
€361 –11 % €321
Momentálne nedostupné

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Detailné informácie

Podrobný popis

* posteľ je dodávaná bez roštu a matraca, tie je možné dokúpiť samostatne

Najvyšší komfort z celej rady Venezia vám môže ponúknuť práve táto posteľ s úctyhodnými rozmermi v šírke 180 cm s dĺžkou 200 cm. Nízke prevedenie zaistí, že sa v spánku budete cítiť bezpečne a posteľ nebude v kombinácii s ďalšími kusmi nábytku rady Venezia pôsobiť mohutne.

Ľahké členenie čela postele

Čelo postele je dôležité hneď z niekoľkých dôvodov. Navyšuje stabilitu postele, slúži ako ozdobný prvok a zároveň ochraňuje stenu, ku ktorej prisuniete posteľ. Navyše vytvorí ďalšiu vrstvu, a preto ak spíte pod oknom, bude vás chrániť pred chladom. Keďže sa jedná o najvýraznejšiu časť celej postele, je vybavená tak, aby ladila s ďalšími kusmi nábytku rady Venezia. Čelo je nadrobno členené drobným priesvitom. Ďalším ozdobným prvkom sú skosené nohy v prednej časti, ktoré slúžia ako drobná a minimalistická dekorácia. Nebijú sa v kombinácii so zdobením čela a ľahko narúšajú základné strohé prevedenie postele.

Svetlá a svieža farba

Biely náter, ktorým je opatrená posteľ z fínskej borovice chráni drevo a zároveň ponúkne rozjasnenie vašej spálne. Ľahká biela farba nezakrýva dokonale textúru, aby vynikli príjemné vlastnosti dreva. Ďalej tiež navodzuje pocit čistoty, sviežosti, takže sa vo vašej spálni budete cítiť príjemne, spokojne a nebude vás rušiť zbytočne agresívne farebné prevedenie. Ak vám biela farba príde príliš neutrálna, vždy je možnosť spálňu vyzdobiť s nápaditými vankúšikmi rôznych vzorov, ktoré tento minimalistický nábytok oživí tak, aby na vás pôsobil príjemne.

Zloženie farby je špeciálne navrhnuté tak, aby drevo mohlo prirodzene dýchať a udržať si svoju sviežu a zdravú podobu po dlhé roky.

O sérii Venezia

Séria Venezia je vyrobená z masívneho dreva fínskej borovice, ladená do exkluzívneho moderného štýlu. Prednosťou tejto série sú jednoduché tvary, svetlosť a minimalizmus bez zbytočných detailov. Je ideálny pre moderne zariadenú domácnosť. Snehovo biely nábytok sa výborne hodí k farebne ladeným stenám a bude vyzerať elegantne v každom interiéri.

Viac informácií

Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Série nábytku
Dĺžka: 211 cm
Šírka: 190 cm
Výška: 85 cm
Kolekcia: Venezia
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov