Ospravedlňujeme sa, ale vzhľadom k súčasnej situácii môže dodanie v niektorých prípadoch trvať dlhšie.

Šatníková skriňa Toskania 4D so zrkadlom a zásuvkami, medová, masív, borovica

Kód: APL20188
Neohodnotené
€1 098
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 253 cm
Výška: 218 cm
Hĺbka: 62 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Poznáte ten pocit, že nemáte čo na seba? Taktiež často prichádza pocit, že to nič nie je kam dať. Ak aj vy riešite podobný problém, možno je na čase zaobstarať si naozaj veľkú šatníkovú skriňu. Ak ste doteraz žili v domnení, že veľkorysé úložné priestory a romantický štýl sa pri nábytku skĺbiť nedajú, dovoľte nám predstaviť drevenú šatníkovú skriňu so šírkou 253 centimetrov. Zoznámte sa.

Dva a pol metra pre vaše oblečenie

To už je nutná dávka priestoru. Skriňa ponúka dva oddelené policové oddiely a jeden dlhý šatníkový oddiel. Vaše šaty na vešiakoch sa už nebudú musieť stláčať na niekoľkých centimetroch. Môžete ich konečne nechať voľne dýchať.

A tie zásuvky. Ak ste do tejto doby nemali so zásuvkami v spálni tú česť, budete nadšení. Organizácii oblečenia poskytujú nový rozmer. Odpadá tak neustále prehrabovanie a preskladávanie. Asi tušíte, o čom je reč. Keď navyše zásuvky rozčleníte na menšie celky, napríklad s použitím košíkov alebo rôznych špeciálnych zakladačov, ušetríte si ešte viac práce. Skriňa ponúka rovno štyri šuplíky. Nemusíte sa báť, že by sa ich mechanizmus časom takzvane ochodil. Do kvalitného spracovania skrine môžeme zahrnúť aj koľajničky zásuviek. Sú tiché vďaka tlmičom, a tiež značkové. Takže vydržia naozaj dlho bez akéhokoľvek poškodenia.

Úsmev prosím

Šatníkové skrine majú zrkadlá najmä preto, aby nám vracali naše úsmevy. To je jasné. A aby tých úsmevov bolo čo najviac, šatníková skriňa Toskania ponúka rovno dve integrované zrkadlá.

O sérii Toskania

Séria Toskania je vyrobená z vybraného masívu fínskej borovice, má umelecky spracované detaily, frézované hrany a kovania. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Šatníkové skrine
Šírka: 253 cm
Výška: 218 cm
Hĺbka: 62 cm
Kolekcia: Toskania
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: medová
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 4
Police: s policami
Počet políc: 10
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 4
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Zrkadlá: so zrkadlom
Počet zrkadiel: 2
Úchytky: kov
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnost: cca 158 kg