Vážení zákazníci a priatelia, ak zvažujete nákup, odporúčame objednávku uskutočniť čo najskôr, aby sme stihli doručenie do Vianoc. Naše kapacity sú obmedzené a po ich dosiahnutie budeme ďalšie objednávky doručovať až po novom roku.

Šatníková skriňa Toskania 4D so zrkadlom a zásuvkami, medová, masív, borovica

Kód: APL20188 APL20188M Zvoľte variant
Neohodnotené
€998 €1 148 od €998 –6 % –5 % až –6 %
Šatníková skriňa Toskania 4D so zrkadlom a zásuvkami, medová, masív, borovica
€998 €1 148 od €998 –6 % –5 % až –6 % €938 €1 088 od €938
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevená štvordverová skriňa Toskania bola navrhnutá tak, aby splnila všetky očakávania našich zákazníkov. Je priestranná, funkčná a zároveň má skvelý vzhľad. Má dve krídla s policami na oblečenie a v spodnej časti nájdete hlboké a užitočné zásuvky. Uprostred je polička a vešiak, kde si môžete zavesiť bundy a šaty. A pod týmto vešiakom ešte ďalšie miesto, kam môžete dávať napríklad obuv, ale aj iné veci.

Celá skriňa váži asi 158 kg!

O sérii Toskania

Séria Toskania je vyrobená z vybraného masívu fínskej borovice, má umelecky spracované detailyfrézované hrany a kovania. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Šatníkové skrine
Šírka: 253 cm
Výška: 218 cm
Hĺbka: 62 cm
Kolekcia: Toskania
Materiál: fínska borovica
Farba: medová
Počet zásuviek: 4
Počet políc: 7
Úchytky: kov
Pojazdy: tichý pojazd s tlmičom
Povrch: matný
Záruka: 24 mesiacov
Odhadovaný čas pre zostavenie: 2 osoby: 4-5 hodin
Hmotnost: cca 158 kg