Šatníková skriňa Toskania 4D so zrkadlom a zásuvkami, medová, masív, borovica

Kód: APL20188
2 hodnotenia
€998
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevená štvordverová skriňa Toskania bola navrhnutá tak, aby splnila všetky očakávania našich zákazníkov. Je priestranná, funkčná a zároveň má skvelý vzhľad. Má dve krídla s policami na oblečenie a v spodnej časti nájdete hlboké a užitočné zásuvky. Uprostred je polička a vešiak, kde si môžete zavesiť bundy a šaty. A pod týmto vešiakom ešte ďalšie miesto, kam môžete dávať napríklad obuv, ale aj iné veci.

Celá skriňa váži asi 158 kg!

O sérii Toskania

Séria Toskania je vyrobená z vybraného masívu fínskej borovice, má umelecky spracované detailyfrézované hrany a kovania. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Šatníkové skrine
Šírka: 253 cm
Výška: 218 cm
Hĺbka: 62 cm
Kolekcia: Toskania
Materiál: fínska borovica
Farba: medová
Počet zásuviek: 4
Počet políc: 7
Úchytky: kov
Pojazdy: tichý pojazd s tlmičom
Povrch: matný
Záruka: 24 mesiacov
Odhadovaný čas pre zostavenie: 2 osoby: 4-5 hodin
Hmotnost: cca 158 kg