Šatníková skriňa Toskania 4D so zrkadlom a zásuvkami, biela, masív, borovica

Kód: TPL2018B4
Neohodnotené
€1 098
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 253 cm
Výška: 218 cm
Hĺbka: 62 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Dalo by sa napísať, že k manželskej posteli patrí tiež manželská šatníková skriňa. Hoci pojem manželská šatníková skriňa sme ešte nepočuli, no tu sa jej použitie tak nejako hodí. Posúďte sami.

1 + 1 + 1 + 4 = 1

Trochu zvláštny príklad, že? Ale v tomto prípade platí, keď sa pozriete na vnútorné usporiadanie šatníkovej skrine, jedná sa o tri funkčne oddelené celky a štyri zásuvky. Každý z partnerov môže mať svoj rad políc, do ktorých pohodlne uschová svoje oblečenie. A veci, ktoré musia byť zavesené na vešiaku, budú umiestnené v strednej spoločnej časti. Štyri priestranné zásuvky v spodnej časti sú vhodné na uloženie drobnejších kúskov oblečenia alebo doplnkov. Už nikdy ich nebudete musieť hľadať medzi haldami oblečenia. Zásuvky sú proste skvelé pre organizáciu akýchkoľvek vecí. Otvorte a siahnite si.

Zrkadlá a kľúče

Čo majú tieto dve veci spoločné? To, že sa stretli na jednej skrini. Dve veľké zrkadlá, ktoré vám okrem iného šetria ďalšie miesto v spálni, a tiež ju presvetľujú, opticky zväčšujú jej priestor. Dávajú vám príležitosť nielen skontrolovať svoj outfit, ale aj v každú vhodnú chvíľu sa na seba usmiať.

Kľúče pre uzamknutie všetkých tajomstiev alebo aspoň tých, ktoré sa vojdú do skrine. V skutočnosti asi ocenia najmä rodičia malých neposedníkov, ktorí zo všetkého najviac milujú rozhadzovanie tričiek. V takom prípade možno do nezamykatelných zásuviek miesto spodného prádla schovať radšej plyšové hračky. Dobrou správou pre vás bude iste aj to, že zásuvky sú vybavené veľmi kvalitnými a tichými značkovými pojazdami.

O sérii Toskania

Séria Toskania je vyrobená z vybraného masívu fínskej borovice, má umelecky spracované detaily, frézované hrany a kovania. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Šatníkové skrine
Šírka: 253 cm
Výška: 218 cm
Hĺbka: 62 cm
Kolekcia: Toskania
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 4
Police: s policami
Počet políc: 10
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 4
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Zrkadlá: so zrkadlom
Počet zrkadiel: 2
Úchytky: kov
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnost: cca 158 kg