Šatníková skriňa Toskania 3D so zrkadlom a zásuvkami, medová, masív, borovica

Kód: UPL20171
Neohodnotené
€864
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 193 cm
Výška: 218 cm
Hĺbka: 62 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Moderný interiér v rustikálnom štýle - presne tak je určená drevená šatníková skriňa zo série Toskania. V príjemnom medovom odtieni zvýrazňujúcim kresbu dreva. So svojim veľkým zrkadlom uprostred. A tromi hlbokými zásuvkami v spodnej časti.

Ako na chalupe

Nábytok nie je len odkladacím priestorom pre veci. Možno, keby sme zavreli oči a prestali sa ho dotýkať. V skutočnosti totiž aktívne tvorí povestné teplo nášho domova. Je vlastne oveľa dôležitejší ako doplnky a dekorácie, pretože udáva základný štýl. Nábytok z pravého prírodného dreva prinesie do vášho interiéru teplo. Skutočne. Predstavte si opak rustikálnej skrine, napríklad lesklú laminovanú kocku. Ktorý obraz vo vás vyvoláva hrejivý pocit? Už len predstava vidieckeho sídla so všetkým tým frézovaným dreveným nábytkom vo vnútri hladí na duši. A teraz máte možnosť kúsok tohto kúzla preniesť aj k vám domov.

Šatníková skriňa je navyše praktická a veľmi kvalitne spracovaná. Nájdete v nej všetky typy úložných priestorov, ktoré k správnemu uloženiu svojho šatstva potrebujete - šatníková tyč na zavesenie vešiakov a veľa miesta na policiach. Tri hlboké zásuvky sú ideálne na uloženie drobnejších kúskov oblečenia.

Medový odtieň borovicového dreva

Pravé borovicové drevo bolo natreté lakom na vodnej báze. Ten ešte zvýraznil jeho kresbu, ako sami môžete vidieť na produktových fotografiách. Je dosť možné, že bývate v rušnom meste. S nábytkom zo série Toskania však pocítite dotyk prírody kdekoľvek.

O sérii Toskania

Séria Toskania je vyrobená z vybraného masívu fínskej borovice, má umelecky spracované detaily, frézované hrany a kovania. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Šatníkové skrine
Šírka: 193 cm
Výška: 218 cm
Hĺbka: 62 cm
Kolekcia: Toskania
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: medová
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 3
Police: s policami
Počet políc: 6
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 3
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Zrkadlá: so zrkadlom
Počet zrkadiel: 1
Úchytky: kov
Záruka: 24 mesiacov