Šatníková skriňa Toskania 3D so zrkadlom a zásuvkami, dekor biela/medová, masív, borovica

Kód: RPL2017BS1
Neohodnotené
€864
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 193 cm
Výška: 218 cm
Hĺbka: 62 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Trojdverová skriňa Toskania je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí majú veľkú kolekciu oblečenia. V tejto klasicky vyzerajúci skrini sa uplatnilo ergonomické usporiadanie vnútra, vďaka čomu je skriňa veľmi priestranná a môžete v nej rýchlo nájsť uložené oblečenie. V pravom krídle nájdete tri police, ktoré majú nastaviteľnú výšku a môžete si teda svoje oblečenie oddeliť ako sa vám zapáči. Za prostrednými a ľavými dverami nájdete dlhú a pevnú tyč pre zavesenie kabátov, búnd alebo košeľou. Nad vešiakom je pripevnená široká polica (napríklad na posteľnú bielizeň) a v spodnej časti sú potom ešte tri rozmerné zásuvky.

O sérii Toskania

Séria Toskania je vyrobená z vybraného masívu fínskej borovice, má umelecky spracované detaily, frézované hrany a kovania. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Šatníkové skrine
Šírka: 193 cm
Výška: 218 cm
Hĺbka: 62 cm
Kolekcia: Toskania
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela/medová
Farba hornej dosky: medová
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 3
Police: s policami
Počet políc: 6
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 3
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Zrkadlá: so zrkadlom
Počet zrkadiel: 2
Úchytky: kov
Záruka: 24 mesiacov