Šatníková skriňa Toskania 3D so zrkadlom a zásuvkami, biela, masív, borovica

Kód: BPL2017B
Neohodnotené
€864
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 193 cm
Výška: 218 cm
Hĺbka: 62 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Plnohodnotná šatníková skriňa pre vašu plnohodnotnú garderóbu. Trošku krkolomný opis, ale celkom vystihuje to, čo vám naša biela šatníková skriňa prináša. Poďme sa jej pozrieť trochu podrobnejšie na zúbok. Teda skôr na poličky.

Výborne členitý vnútorný priestor

Hlavná časť skrine v sebe ukrýva veľkorysý priestor pre všetky kúsky oblečenia, ktoré nemôžete poskladať. Šatníková tyč ponúka veľa priestoru pre veľa vešiakov. Všetky vaše šaty, kostýmy, kabátiky, blúzky, sukne a nohavice sa tu pohodlne pomestia. Pod blúzkami sa ešte nájde dostatok miesta na krabice s topánkami. Alebo s klobúkmi? Váš štýl, vaša skriňa, vaša vec. V bielej skrini sa bude páčiť všetkým kúskom oblečenia. Nad šatníkovou tyčou je hlboká polica. Takže ďalšie topánky? Prečo nie. Od toho tu nábytok je, aby poskytol útočisko všetkým veciam, ktoré momentálne nepotrebujeme, ale určite potrebovať budeme. Síce napríklad len raz v roku k tým úžasným červeným plesovým šatám, ale predsa. Vaša šatníková skriňa má pochopenie. Aby sme nezabudli, ďalší oddiel skrýva tri výškovo nastaviteľné police, do ktorých umiestnite všetko ostatné. A v spodnej časti sa nachádzajú ešte tri priestranné zásuvky.

Pôsobivý exteriér

Skriňa je zvonku veľmi jemná a efektná. Nábytok, ktorý sa snaží kopírovať provensálsky štýl, býva často prekombinovaný a príliš ozdobný. V tomto prípade však boli zachované čisté línie. Ozdobnosti sú dosiahnuté citlivým frézovaním masívneho borovicového dreva. Krása.

Zrkadlo je dostatočne vysoké na to, aby ste mohli skontrolovať, ako vám to pristane. A všimli ste si uzamykateľné skrinky? To ocenia najmä rodičia malých zvedavých nezbedníkov.

O sérii Toskania

Séria Toskania je vyrobená z vybraného masívu fínskej borovice, má umelecky spracované detaily, frézované hrany a kovania. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Šatníkové skrine
Šírka: 193 cm
Výška: 218 cm
Hĺbka: 62 cm
Kolekcia: Toskania
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 3
Police: s policami
Počet políc: 6
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 3
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Zrkadlá: so zrkadlom
Počet zrkadiel: 1
Úchytky: kov
Záruka: 24 mesiacov