Šatníková skriňa Toskania 2D so zásuvkami, medová, masív, borovica

Kód: IPL20169
Neohodnotené
€677
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 132 cm
Výška: 218 cm
Hĺbka: 62 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Len priestor pre vaše oblečenie. Nič viac mnohokrát, čo sa skrine týka, ani nevyžadujete. Naša drevená šatníková skriňa je navyše aj krásna a štýlová. A tiež je vyrobená z prírodného dreva, natretá vodou riediteľným lakom. Má vôbec zmysel pokračovať? To podstatné už predsa viete. Čo ešte ďalšieho sa o našej skrini môžete dozvedieť?

Jednoduchá a praktická šatníková skriňa

Trebárs to, že je jednoduchá, a preto tiež veľmi praktická. Za jedným krídlom dverí sa ukrýva priestor pre poskladané kúsky oblečenia. Tie najobľúbenejšie najskôr umiestnite do úrovne očí, tak je to najpraktickejšie. Vďaka trom policiam získate štyri poschodia pre úhľadne usporiadané komíny voňavého prádla. Vedľajšie krídlo ukrýva priestor pre zavesenie takých kúskov, ktoré by poskladaním trpeli. Šatníková tyč meria takmer 60 centimetrov, poskytne tak veľa miesta pre vešiaky na šaty, blúzky a kostýmy. Nad tyčou máte ešte poličku. Je perfektná na umiestnenie prútených košíkov pre uloženie sezónnych doplnkov. A pod šatami vám ešte zostane dostatok miesta pre krabice na topánky alebo na čokoládu a ostatné drobnosti, ktoré schovávate len pre seba. Šatníková skriňa Toskania je na kľúčik a to z nej robí nedobytnú pevnosť, ak si to budete priať.

Kam s ňou?

Kamkoľvek. Vďaka jednoduchému vonkajšiemu dizajnu sa hodí naozaj všade. Zbytočne na seba neupozorňuje. Zvonku je krásna, pritom však neobsahuje žiadne rušivé prvky. Môžete ju tak s pokojom umiestniť napríklad aj do vstupných priestorov, ale rovnako tak dobre vám môže poslúžiť v spálni alebo v ktorejkoľvek inej izbe.

O sérii Toskania

Séria Toskania je vyrobená z vybraného masívu fínskej borovice, má umelecky spracované detaily, frézované hrany a kovania. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Šatníkové skrine
Šírka: 132 cm
Výška: 218 cm
Hĺbka: 62 cm
Kolekcia: Toskania
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: medová
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 2
Police: s policami
Počet políc: 6
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 2
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Záruka: 24 mesiacov