Ospravedlňujeme sa, ale vzhľadom k súčasnej situácii môže dodanie v niektorých prípadoch trvať dlhšie.

Šatníková skriňa Toskania 2D so zásuvkami, biela, masív, borovica

Kód: MPL2016B3
Neohodnotené
€677
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 132 cm
Výška: 218 cm
Hĺbka: 62 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Biela šatníková skriňa v duchu obľúbeného štýlu Provance je jednoducho krásna. Je tvorená dvomi dvierkami a zásuvkami v rovnakom počte. Na povrchu má veľmi vkusne frézované drevo a vo vnútri efektívne využitý úložný priestor do posledného miesta -štyri drevené police, miesto na zavesenie oblečenia a dve priestranné zásuvky. Čo viac si priať? Snáď už len komodu a bielizník z rovnakej kolekcie, pretože tých parádnych kúskov oblečenia máte určite veľa.

Šatníková skriňa v provensálskom štýle

Niet o čom pochybovať - štýl Provance dýcha z každého dreveného póru skrine. A keď píšeme o dýchaní, nie je to len slovo do vetra. Skriňa je vyrobená z masívu pravej fínskej borovice. Tá sa vyznačuje svojou odolnosťou. Jej drevo je pevnejšie a nábytok z nej vyrobený vydrží dlhšie krásny a stabilný. Priedušnosť je zachovaná vďaka použitému bielemu náteru na vodnej báze. Vodou riediteľná farba drevo ochráni a zároveň zachová jeho prirodzené vlastnosti a vôňu. Keď sa pozriete zblízka, jasne vidíte štruktúru dreva. To sú presne tie dôvody, kvôli ktorým si drevený nábytok kupujeme. Udržuje zdravú mikroklímu domova a poskytuje potechu našim očiam. A dotyk. Skoro by sme zabudli spomenúť, ako je drevený nábytok príjemný na dotyk.

Luxusné kúsky oblečenia si zaslúžia luxusnú skriňu

Sami si odpovedzte na otázku. Naozaj chcete ten svetrík z certifikovanej biobavlny uložiť do skrine z laminátu? Niektoré veci proste k sebe patria. A iné nie. Ak vám nie je úplne ľahostajné to, čo si na seba obliekate, nemalo by vám byť ľahostajné ani to, kam svoje módne kúsky ukladáte. Aj na tom totiž záleží.

O sérii Toskania

Séria Toskania je vyrobená z vybraného masívu fínskej borovice, má umelecky spracované detaily, frézované hrany a kovania. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Šatníkové skrine
Šírka: 132 cm
Výška: 218 cm
Hĺbka: 62 cm
Kolekcia: Toskania
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 2
Police: s policami
Počet políc: 6
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 2
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Záruka: 24 mesiacov