Šatníková skriňa Marone 3D, dekor biela/drevo, borovica, masív

Kód: N2SMAR20P
Novinka Tip
Neohodnotené
€814
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 156 cm
Výška: 200 cm
Hĺbka: 60 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Výraznou požiadavkou na spálňu, ktorá býva často spojená so šatňou, je tiež väčší úložný priestor. Ten vám môžu ponúknuť šatníkové skrine s policami a miestom pre zavesenie šiat. Vertikálne riešená šatníková skriňa Marone v bielom prevedení s dreveným dekorom je ideálnym pomocníkom práve v tejto situácii. Okrem množstva miesta tiež ponúka štýlové a estetické riešenie pre ukladanie bielizne, ale aj ďalších predmetov.

Masívne prevedenie s jemnými detailami

Všetok nábytok rady Marone vrátane šatníkovej skrine je opatrený bielym, ľahko transparentným náterom. Vynikne tak štruktúra dreva kvalitnej fínskej borovice. Skriňa stojí na rozšírenom podstavci, ktorý drží váhu, dvere sú zdobené rustikálnymi prvkami a vrchná časť je zakončená zdobenou doskou, ktorá bola ponechaná vo svojej prírodnej farebnosti, rovnako ako drobné detaily vo forme úchytiek.

Vnútorné delenie priestoru

Skriňa je vybavená tromi dvermi. Ľavá časť sa otvára zo stredu a ponúka užívateľovi široký priestor pre zavesenie šiat. Vďaka vertikálnemu riešeniu skrine a výraznej výške môžete ďalej do spodnej časti umiestniť napríklad úložné boxy. Myslelo sa aj na využitie celého priestoru, a preto bola hore umiestnená polica pre ukladanie ďalšej bielizne.

Pravá časť skrine so samostatnými dvermi je vybavená mnohými vysokými a priestrannými policami. Tu je miesto pre všetky vaše šaty, ktoré si prajete mať prehľadne zrovnané a oddelené.

Dôraz na organizáciu

Ak máte široký šatník a premýšľate, ako všetky svoje veci poskladať tak, aby v nich nebol chaos, bude vám skriňa Marola robiť len radosť. Jej vnútorné rozloženie je navrhnuté tak, aby ste mali po ruke to najnutnejšie, a zároveň ponúka miesto pre veci, ktoré tak často nenosíte, ale predsa sa ich len zbaviť nechcete.


Počas prirodzeného procesu starnutia dreva, sa hrče stávajú viditeľnejšie:

Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Šatníkové skrine
Šírka: 156 cm
Výška: 200 cm
Hĺbka: 60 cm
Kolekcia: Marone
Materiál: fínska borovica
Farba: biela
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Počet políc: 4
Úchytky: drevo
Farba hornej dosky: prírodná
Povrch: matný
Záruka: 24 mesiacov