Ospravedlňujeme sa, ale vzhľadom k súčasnej situácii môže dodanie v niektorých prípadoch trvať dlhšie.

Šatníková skriňa Belluno Elegante 4D, biela, masív, borovica

Kód: WPL025B1
Neohodnotené
€1 057
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 203 cm
Výška: 190 cm
Hĺbka: 64,5 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Spálňa koncipovaná do obľúbeného provensálskeho štýlu býva zvyčajne zariadená väčším počtom kusov nábytku. To však nevylučuje ani zaobstaranie širokej šatníkovej skrine. Zvlášť vtedy, keď ide o manželskú spálňu. Obaja partneri tak môžu mať svoj vlastný nerušený priestor na uloženie svojho oblečenia.

Dostatok miesta pre ňu aj pre neho

Biela šatníková skriňa zo série Belluno Elegante ponúka dve oddelené časti na uloženie oblečenia do políc. Stredná časť pozostáva so širokej police, šatníková tyč je spoločná. Časť s policami je rozdelená vždy štyrmi policami na päť dielov. Ako daný priestor rozčleníte, je čisto na vás. Police sú totiž výškovo nastaviteľné. Môžete si slobodne voliť výšku každej priehradky na oblečenie. Je to tá životná situácia, v ktorej sa s partnerom nemusíte vôbec zhodnúť, a nikomu z vás to nevadí. Vaša časť skrine, váš hrad.

Pre ničím nerušené rána

Každá polovica skrine disponuje svojou zásuvkou. Aj v situácii, keď vstávate skôr ako partner sa nemusíte obávať toho, že by ste ho zobudili otvorením zásuvky. Ako ďalšie kusy nábytku zo série Belluno Elegante, je aj táto šatníková skriňa vybavená systémom tichého zatvárania.

Dvojité zrkadlo pre krajší deň

Prečo pre krajší deň? No trebárs preto, že sa môžete každé ráno na svoj odraz pekne usmiať. Alebo preto, že keď sa nikto nepozerá, môžete pred ním veselo tancovať. Alebo len tak. Pretože zrkadlá prinášajú do interiéru svetlo a lesk.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Šatníkové skrine
Šírka: 203 cm
Výška: 190 cm
Hĺbka: 64,5 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela, RAL 9010
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 4
Police: s policami
Počet políc: 12
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 1
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Zrkadlá: so zrkadlom
Počet zrkadiel: 2
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov