Šatníková skriňa Belluno Elegante 3D, dekor biela/zlatý dub, masív, borovica

Kód: FPL012BD7
Neohodnotené
€804
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 155,5 cm
Výška: 190 cm
Hĺbka: 64,5 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompletný kúsok nábytku pre vaše oblečenie. Zhrňme si to. Sú tu štyri police, dlhá šatníková tyč, nad ňou dlhá polica, v spodnej časti je zásuvka a jedno krídlo dvierok tvorí veľké zrkadlo. Takže áno. Skriňu by sme mali. Výborne.

Všetko, čo od šatníkovej skrine potrebujete

Biela šatníková skriňa z borovicového masívu obsahuje všetko, čo od šatníkovej skrine očakávate. Ak sa vám páči jej dizajn, už asi máte vybrané, pretože vnútorné usporiadanie, materiál i kvalita spracovania sú výborné.

Skriňa meria na výšku 190 cm a jej hĺbka je takmer 65 cm. Ponúka veľký vnútorný priestor pre všetko vaše oblečenie. Jej vnútornú organizáciu môžete ešte podporiť doplnením o rôzne košíky a úložné krabice. Vďaka premyslenému systému uloženia vášho oblečenia sa tak upratovanie stane hračkou.

Dosť kompromisov

Vaša existujúca skriňa možno neponúka dostatok miesta na zavesenie oblečenia. To rozhodne nie je dobré. Niektoré kúsky z vášho šatníka poskladaním trpia. Šaty, sukne, kostýmy, saká a kabáty, spoločenské nohavice a ďalšie kúsky oblečenia potrebujú viac priestoru. A preto si vy aj ony zaslúžite krásne veľkú skriňu.

Zásuvka je u šatníkovej skrine výborným miestom pre uschovanie ponožiek a spodnej bielizne. Navyše vďaka veľmi tichému mechanizmu zatvárania už nikdy nevyrušíte partnera zo sladkého spánku. Predídete tak prípadným nedorozumeniam. Od tejto chvíle to aspoň nikdy nebude vinou hluku spôsobeného otváraním zásuvky.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Šatníkové skrine
Šírka: 155,5 cm
Výška: 190 cm
Hĺbka: 64,5 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: RAL 9010, biela/zlatý dub
Farba hornej dosky: zlatý dub
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 3
Police: s policami
Počet políc: 8
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 1
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Zrkadlá: so zrkadlom
Počet zrkadiel: 1
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov