Šatníková skriňa Belluno Elegante 3D, biela, masív, borovica

Kód: IPL0124
Neohodnotené
€843
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 155,5 cm
Výška: 190 cm
Hĺbka: 64,5 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Všetko, čo má správna šatníková skriňa mať. Keď k nej prídete, ostanete udivení. Vyzerá asi tak, ako tie nádherné skrine do izbičky pre bábiky, o ktorých sníva skoro každé dievčatko. Uprostred je vysoké zrkadlo, v ktorom sa očami prejdete od hlavy až  po päty, a to doslova. Je to dievčenský sen, ktorý pretrváva až do dospelosti.

Pre všetko, čo vaše oblečenie potrebuje

Zhrňme si to. Tričká, obyčajné nohavice, oblečenie na jogu - tieto módne kúsky potrebujú priehradky na oblečenie. Tie nájdeme za jednými dvierkami. K dispozícii máme štyri výškovo nastaviteľné police. A čo spodná bielizeň a ponožky? Pod zrkadlom je cez 60 cm hlboká skrinka, ktorá malým kúskom oblečenia poskytne útočisko. Šaty, saká, sukne, blúzky a ďalšie oblečenie, ktoré za žiadnu cenu nesmie byť pokrčené. To zase hravo vyrieši šatníková tyč v dvojkrídlovej časti skrine. A ešte nám chýba široká polica, na ktorú umiestnite košíky a krabice s topánkami.

Ekológia a zdravie

Možno vám, rovnako ako nám, záleží na životnom prostredí a nie sú vám cudzie ani otázky týkajúce sa zdravého životného štýlu. Naša šatníková skriňa je preto vyrobená z prírodného borovicového masívu. Za jej jemne bielu farbu je zodpovedná ekologická, vodou riediteľná farba, ktorá okrem toho, že neškodí prírode, použitému drevu ani vám, tiež necháva krásne vyniknúť prirodzenú kresbu dreva.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Šatníkové skrine
Šírka: 155,5 cm
Výška: 190 cm
Hĺbka: 64,5 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela, RAL 9010
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 3
Police: s policami
Počet políc: 8
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 1
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Zrkadlá: so zrkadlom
Počet zrkadiel: 1
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov