Šatníková skriňa Belluno Elegante 2D, dekor biela/zlatý dub, masív, borovica

Kód: NPL011BD7
Neohodnotené
€623
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 107,5 cm
Výška: 190 cm
Hĺbka: 64,5 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Šatník, tak klasický, ako je to len možné. Podobný mala napríklad práve vaša babička. Krásne frézované dvierka po otvorení poskytnú pohľad do vnútra skrine, kde sa nenachádza nič iné, než výškovo nastaviteľná šatníková tyč a police. Toľko miesta pre vaše šaty.

Len priestor

Naozaj tu ide v prvom rade o skriňu. Vaše šaty a kostýmy potrebujú dostatok priestoru. A presne to im šatníková skriňa ponúka. Nič viac, nič menej. V jednoduchosti je sila. Pravý provensálsky štýl je veľmi jednoduchý, tiež romantický, ale o tom zasa nabudúce.

Nádych, výdych

Priestor vo vnútri skrine je veľmi vzdušný. Ak by bol však zvolený nevhodný materiál, celý koncept by nefungoval. To sa tu nedeje. Šatníková skriňa je vyrobená z pravého dreva. Konkrétne z pravého masívu odolnej fínskej borovice. Môžete sa zhlboka nadýchnuť. Cítite tú vôňu prírody? Skriňa je natretá ekologickou farbou, ktorá zachováva výnimočné vlastnosti dreva. Myslíme tak na vaše zdravie aj na životné prostredie. Kvalitu spoznáte. Na prvý dotyk aj na prvý nádych. Navyše sa prejaví aj v čase, kedy prírodné drevo zostáva dlhšie krásne a ani prípadné odreniny mu neuberajú na kráse.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Šatníkové skrine
Šírka: 107,5 cm
Výška: 190 cm
Hĺbka: 64,5 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: RAL 9010, biela/zlatý dub
Farba hornej dosky: zlatý dub
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 2
Police: s policami
Počet políc: 2
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov