Šatníková skriňa Belluno Elegante 2D, biela, masív, borovica

Kód: IPL011B1
Neohodnotené
€623
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 107,5 cm
Výška: 190 cm
Hĺbka: 64,5 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednoducho sto percent miesta pre vaše oblečenie. Jednoducho biela šatníková skriňa. Jednoducho kúsok nábytku, ktorý skrátka potrebujete, ak sa obliekate.

Čistý dizajn

Krása sa skrýva v jednoduchosti. Súhlasíte? Biela šatníková skriňa zo série Belluno Elegante je toho dôkazom. Nie je tu nič, čo by rušilo. Nič, čo by prekážalo. Pravidelne frézované dvojkrídlové dvierka pri pohľade navodzujú pocit dokonalej harmónie. Keď sa pozorne pozriete, dokopy tvoria obraz podobný členitému rámu okna vidieckeho sídla. Možno aj vďaka tomu skriňa tak krásne korešponduje s obľúbeným provensálskym štýlom.

Vnútorné usporiadanie sa plne podriadilo požiadavke, a to poskytnúť čo najväčšiu úložnú plochu. Vnútornú policu si nastavíte do ľubovoľnej výšky. Rovnako tak kvalitnú kovovú tyč určenú na zavesenie vešiakov na oblečenie.

Na detailoch záleží

Trebárs to, že je šatníková tyč vyrobená z kvalitného kovu. Alebo to, že kovové úchytky sú tak drobné, aby nerušili vonkajší vzhľad, ale zároveň dostatočne veľké na to, aby sa skriňa dala dobre otvárať. Alebo to, že ako materiál pre výrobu skrine bola použitá odolná fínska borovica, ktorej drevo je vysoko odolné práve preto, že rastie v drsných oblastiach.

Biela nie je len jedna farba

Dizajnéri vás radi poučia o tom, koľko odtieňov bielej existuje, keď sa ich na to spýtate. My to vlastne nevieme. Čo však vieme s určitosťou povedať je to, že použitá farba je zdravotne úplne nezávadná, a taktiež, že je to ten najkrajší odtieň teplej bielej farby, ktorý sa pre biely drevený nábytok výborne hodí.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Šatníkové skrine
Šírka: 107,5 cm
Výška: 190 cm
Hĺbka: 64,5 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela, RAL 9010
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 2
Police: s policami
Počet políc: 2
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov