Drevená skriňa Toskania, malá, so zásuvkami, dekor biela/medová, borovica, masív

Kód: QPL2015BS4
1 hodnotenie
€432
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

V tejto menšej, dvojdverové šatníkovej skrini sa ukrývajú priestranné police a v spodnej časti ešte dva samostatné šuplíky.

O sérii Toskania

Séria Toskania je vyrobená z vybraného masívu fínskej borovice, má umelecky spracované detailyfrézované hrany a kovania. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Šatníkové skrine
Šírka: 130 cm
Výška: 142 cm
Hĺbka: 50 cm
Kolekcia: Toskania
Materiál: fínska borovica
Farba: biela/medová
Počet zásuviek: 2
Počet políc: 2
Úchytky: kov
Pojazdy: tichý pojazd s tlmičom
Povrch: matný
Záruka: 24 mesiacov
Odhadovaný čas pre zostavenie: 2 osoby: 2-3 hodiny