Príborník Belluno Elegante, biely/zlatý dub, masív, borovica

Kód: SE-PR-3
Neohodnotené
€979 –14 % €843
Skladom u dodávateľa

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 130 cm
Výška: 190 cm
Hĺbka: 45 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Nádherný dizajnový kúsok, ktorý nesmie chýbať v žiadnej kuchyni. Ladený je do provensálskeho štýlu. Drevený príborník s doskami v dekore zlatého dubu ponúka to, čo sľubuje jeho názov, a tiež oveľa viac.

Rôzne typy úložných priestorov

Príbory sme už spomenuli. Od nich si príborník vypožičal svoje meno. K ich uschovaniu vám poslúžia tri zásuvky s tichými a kvalitnými pojazdami. Ale to rozhodne nie je všetko. Celá skriňa sa vlastne skladá z komody a hornej pridanej vitríny. V spodnej časti sa nachádzajú okrem zásuviek ešte tri priestranné skrinky. Do tých schováte všetko, čo potrebujete. Všetky tie kuchynské nevyhnutnosti, ktorými sú napríklad cedidlá, strúhadlá, dosky, hrnce, pokrievky a tak ďalej. Zoznam by bol naozaj dlhý. Bude lepšie, keď si teraz na moment zatvoríte oči a pokúsite sa predstaviť si, čo by príborník skrýval trebárs aj priamo u vás.

Ukázať alebo schovať?

Vitrína vám umožní vystaviť všetky tie pekné veci, ktoré potrebujete a chcete mať stále na očiach. V kuchyni to môžu byť zdobené hrnčeky alebo poháre. Otvorené police sú výborné pre uloženie kníh a uzavretých nádob na múku a cestoviny. Drobné šuplíky ukrývajú najčastejšie malé praktické drobnosti, prípadne ozdobný porcelánový gombík po prababičke. Kto vie. To je tajomstvo každého majiteľa príborníka. A tajomstvá sa predsa neprezrádzajú. Budete si musieť vytvoriť svoje malé tajomstvá. Tie si uzavrite do roztomilých šuplíkov svojho nového príborníka.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Príborníky
Šírka: 130 cm
Výška: 190 cm
Hĺbka: 45 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: RAL 9010, biela/zlatý dub
Farba hornej dosky: zlatý dub
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 5
Police: s policami
Počet políc: 12
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 4
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov