Príborník Belluno Elegante, biely/orech, masív, borovica

Kód: SE-PR-2
Neohodnotené
€979 –14 % €843
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 130 cm
Výška: 190 cm
Hĺbka: 45 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Všetok náš nábytok zo série Belluno Elegante dokonale vystihuje atmosféru francúzskeho vidieka. Príborník je klasickým kúskom, ktorý by nemal chýbať v žiadnom interiéri ladenom do štýlu Provance. Komoda s pevným nástavcom v podobe hornej skrinky s vitrínami, policami a roztomilými zásuvkami - to je náš príborník. V tomto prevedení navyše s vrchnými doskami v efektnej tmavej dekorácii orechového dreva. Páči sa vám?

Na módnej ekologickej vlne

Drevo je tradičným materiálom, takže nie je žiadnou prevratnou novinkou. Napriek tomu ho však môžeme nazývať moderným materiálom. V móde je totiž ekologická uvedomelosť, čo je viac než dobré. Návrat k prírode pozorujeme naprieč rôznymi oblasťami ľudského života. Udržateľná móda, organické potraviny a v neposlednom rade tiež bytový dizajn. Náš nábytok sa na tejto vlne vezie tiež. Nostalgický dizajn, prírodné materiály a vysoko kvalitné spracovanie nábytku, ktorý vydrží dlhé roky.

Príborník je vyrobený z masívu odolnej fínskej borovice, aby zostali zachované exkluzívne vlastnosti pravého dreva, bol natretý len nátermi na vodnej báze. Aj vďaka tomu môžete ucítiť krásnu vôňu dreva, keď sa v jeho blízkosti nadýchnete. S týmto kusom nábytku si domov neprinášame iba pomocníka do kuchyne, ale zároveň tiež kúsok panenskej prírody.

Značka variabilita: Uložiť alebo vystaviť?

Príborník vám ponúkne množstvo variantov na uloženie vecí. Dve vitrínky skvele poslúža k vystaveniu drobností, ktoré si tak ceníte, že ich nechcete zatvárať pred svetom. Police ponúknu priestor pre knihy alebo koreničky. Spodná komoda schová všetko, čo má zostať skryté. A dva roztomilé šuplíky už len čakajú na vaše drobné poklady, ktoré im s dôverou zveríte.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Príborníky
Šírka: 130 cm
Výška: 190 cm
Hĺbka: 45 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: RAL 9010, biela/orech
Farba hornej dosky: orech
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 5
Police: s policami
Počet políc: 12
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 4
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov