Príborník Belluno Elegante, biely, masív, borovica

Kód: SE-PR-1
Neohodnotené
€979 –14 % €843
Skladom u dodávateľa

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 130 cm
Výška: 190 cm
Hĺbka: 45 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Tradičný kúsok, ktorý jednoducho musí mať každý milovník provensálskeho a vidieckeho štýlu alebo o ňom aspoň ticho sníva. Príborník s tou kopou šuplíkov, vitrínami a veľkou komodou. Keď sa na neho pozriete, čo si predstavíte? Rozkvitnutú levanduľu v plechovom kvetináči, ozdobné dózy na múku, ryžu a soľ?

Príborník ako z nostalgických dávnych čias

Tento nádherný dizajn už prečkal toľko desaťročí. Prečo nás stále toľko uchvacuje? Možno je to tým, že má toľko jednotlivých priehradok a oddielov, až pôsobí roztomilo. Alebo preto, že je to naozaj praktický kuchynský nábytok, ktorý je navyše koncipovaný tak dokonale, že ho proste chceme mať doma. Tak, či tak, príborník je stále základom takmer každej kuchyne navrhnutej vo vidieckom štýle.

Pre uschovanie aj pre parádu

Príborník vám poslúži k vystaveniu vecí, ktoré sa vám páčia a na ktoré vám do tejto chvíle sadal prach. Schovajte ich pekne za sklo a budú v bezpečí. Pred prachom i pred nechceným spadnutím. Vďaka otvoreným policiam v strednej časti príborníka zase budete mať svoje obľúbené kuchárske knihy vždy po ruke. Príbory, varešky a rôzne kuchynské náčinie uložíte do troch šuplíkov, ktoré sú opatrené vysoko kvalitným tichým pojazdom. Nemusíte sa báť častého otvárania. Veríme, že už teraz vám ide hlavou, čo všetko uložíte do spodných priestranných skriniek. A skoro by sme zabudli na tie dva šuplíky v hornej časti. Ale nemôžeme, pretože vynikajú svojou roztomilosťou a sú neprehliadnuteľné.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Príborníky
Šírka: 130 cm
Výška: 190 cm
Hĺbka: 45 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela, RAL 9010
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 5
Police: s policami
Počet políc: 12
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 4
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov