Drevená skriňa Toskania, malá, so zásuvkami, medová, borovica, masív

Kód: BPL20159
Neohodnotené
€482
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 130 cm
Výška: 142 cm
Hĺbka: 50 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Keď potrebujete naozaj priestrannú komodu a prajete si priestor izby využiť skôr na výšku, tak v prvom rade siahnite po bielizníku. Spája v sebe výhody komody a skrine. Nezaberie vám toľko miesta ako komoda, pretože zaberá menšiu plochu podlahy. Využijete aj jeho vrchnú plochu, pretože nie je tak vysoký, ako práve spomínaná šatníková skriňa.

Kvety alebo dekorácie?

Mohli by sme napísať, že je to jedno. Ale jedno to v žiadnom prípade nie je. Možno tak bielizníku, pretože tomu budú slušať obe varianty. Lenže váš domov je vaším chrámom. A vy si volíte, ako si ho vyzdobíte. Čo ponesie na svojich pleciach váš bielizník?

Prírodné drevo v medovom odtieni

Prírodné drevo namorené medovou farbou bude krásne ladiť s ďalším nábytkom zo série Toskania. Pod vodou riediteľným lakom vystupuje kresba borovicového masívu. So všetkými tými letokruhmi a hrbolcami vyzerá bielizník naozaj nádherne a veľmi prirodzene. On ani inak vyzerať nemôže. Poprel by totiž svoju prírodnú podstatu. A to bielizník nevie.

Police i zásuvky

Dve police vytvárajú miesto pre tri rady oblečenia. Nemusí to byť ani oblečenie. Môžu to byť uteráky, posteľná bielizeň, alebo krabice s dokumentami, prípadne s osobnými pokladmi, ktoré majú len citovú hodnotu, no o to sú však cennejšie.

Zásuvky sú vybavené tichými značkovými pojazdami. To vám okrem ich takmer bezhlučného otvárania a zatvárania prináša dlhú životnosť. Nemusíte sa báť rýchleho opotrebovania. Otvárajte ich a zatvárajte podľa potreby. Umiestnite do nich svoje poklady, na ktoré nesiahnete celý rok alebo pokojne ponožky, ktoré vyťahujete každé ráno.

O sérii Toskania

Séria Toskania je vyrobená z vybraného masívu fínskej borovice, má umelecky spracované detaily, frézované hrany a kovania. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Bielizníky
Šírka: 130 cm
Výška: 142 cm
Hĺbka: 50 cm
Kolekcia: Toskania
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: medová
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 2
Police: s policami
Počet políc: 3
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 2
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Záruka: 24 mesiacov