Ospravedlňujeme sa, ale vzhľadom k súčasnej situácii môže dodanie v niektorých prípadoch trvať dlhšie.

Drevená skriňa Toskania, malá, so zásuvkami, biela, borovica, masív

Kód: LPL2015B4
Neohodnotené
€482
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 130 cm
Výška: 142 cm
Hĺbka: 50 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Bielizník je výborným doplnkom k šatníkovej skrini. V detských alebo študentských izbách môže spolu s komodou dokonca nahradiť šatníkovú skriňu. Teda za predpokladu, že vaše dieťa nepotrebuje miesto pre zavesenie oblečenia. So svojou výškou 142 cm bielizník poskytne k využitiu aj svoju vrchnú dosku. Tam síce už neumiestnite oblečenie, zato sa na nej budú krásne vynímať dekorácie alebo napríklad doplnkové osvetlenie.

Mladší braček skrine

Je síce menší, ale rovnako šikovný. Vďaka dvom policiam vzniknú tri poschodia, do ktorých môžete pohodlne umiestniť svoje oblečenie, ktoré možno poskladať. Dve spodné zásuvky sú ideálne na uloženie spodnej bielizne a ponožiek alebo ostatných doplnkov šatníka, ktoré vďaka jasne určenému miestu už nikdy nebudete musieť zúfalo hľadať po byte. Mladší bračekovia síce vedia niekedy poriadne rozhnevať a robia tak trochu rámus, ale náš bielizník vždy seká dobrotu. Jeho zásuvky sú opatrené tichým a kvalitným koľajničkovým systémom značky Hettich. Tichú prevádzku oceníte najmä v spálni, kde pri hľadaní toho pravého kúsku oblečenia nezobudíte ďalšieho spáča.

V ekologickom kabátiku

Rovnako ako ostatné kúsky zo série, aj bielizník je vyrobený z masívu odolnej fínskej borovice. Bol natretý ekologickou bielou farbou v príjemnom teplom odtieni. Vďaka vodnej báze náteru presvitá prirodzená kresba dreva. Každý kúsok je jedinečný. Aj ten váš. Pochopíte to, až uvidíte jeho krásu naživo a nasajete tú jemnú, no napriek tomu výraznú vôňu pravého dreva.

O sérii Toskania

Séria Toskania je vyrobená z vybraného masívu fínskej borovice, má umelecky spracované detaily, frézované hrany a kovania. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Bielizníky
Šírka: 130 cm
Výška: 142 cm
Hĺbka: 50 cm
Kolekcia: Toskania
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 2
Police: s policami
Počet políc: 3
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 2
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Záruka: 24 mesiacov