Bielizník Belluno Elegante, dekor biela/zlatý dub, so zásuvkami, masív, borovica

Kód: RPL033BDB
Neohodnotené
€523
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 108 cm
Výška: 146 cm
Hĺbka: 43 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyzerá ako zmenšenina klasickej šatníkovej skrine, ale ak vyznávate trend slow fashion, možno vám bude úplne stačiť, alebo vám skvele poslúži ako skriňa do vstupných priestorov. Biely bielizník je výťažkom toho, čo predstavuje vidiecky štýl.

Malý a efektný

Presne taký je. A ešte navyše krásny a priestranný. Mohlo by sa zdať, že si tieto charakteristiky navzájom odporujú, ale nie je tomu tak. Priestor tu bol využitý do posledného miestečka. Za dvierkami sa ukrývajú dva oddelené celky. Jeden s policami pre uloženie voňavého prádla. Druhý pre jeho zavesenie.

Keď hovoríme o oblečení, mali by sme hovoriť aj o zásuvkách. Pretože oblečenie a šuplíky idú jednoducho k sebe. Určite existujú ľudia, ktorí si na seba oblečú vždy iba ten kúsok oblečenia, ktorý majú položený úplne hore. Ale my ostatní pri obliekaní nedokážeme postupovať podľa vopred daného plánu. A preto sú tu šuplíky, ktoré nám dovoľujú umiestniť jednotlivé kúsky oblečenia pekne vedľa seba. Tiež sú nepostrádateľné pre uloženie ponožiek, spodnej bielizne a drobných doplnkov. Šuplíky milujeme. A naše oblečenie tiež. V predchádzajúcej vete je dvojzmyselnosť ukrytý schválne. Vyberte si, ktorý význam sa vám hodí na opis bielizníku lepšie. Podľa nás sedia oba.

Myslite na to, čo si obliekate

Vaše oblečenie prichádza do priameho kontaktu s vašou kožou - celodenne. Bielizník zase prichádza do úzkeho kontaktu s vaším oblečením pred tým, než si ho na seba oblečiete. Náš bielizník je vyrobený z pravého borovicového masívu a je natretý farbou na vodnej báze. Môžete si tak byť istí tým, že pre svoje zdravie robíte maximum.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Bielizníky
Šírka: 108 cm
Výška: 146 cm
Hĺbka: 43 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: RAL 9010, biela/zlatý dub
Farba hornej dosky: zlatý dub
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 2
Police: s policami
Počet políc: 4
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 2
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Záruka: 24 mesiacov