Bielizník Belluno Elegante, dekor biela/orech, so zásuvkami, masív, borovica

Kód: RPL033BOB
Neohodnotené
€523
Skladom u dodávateľa

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 108 cm
Výška: 146 cm
Hĺbka: 43 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Máloktorý bielizník je tak klasicky krásny, ako ten náš. Pritom kvalita spracovania v žiadnom prípade nezaostáva za estetickou stránkou. Je to poznať už na prvý pohľad. A to ste si na neho zatiaľ ešte nesiahli. Je to proste kráľ medzi bielizníkmi.

Všetko, čo vaše oblečenie potrebuje

Tri priehradky na oblečenie, časť určená na zavesenie vešiakov a dve široké zásuvky. Pre niekoho je bielizník doplnkom k veľkej šatníkovej skrini, inému stačí komoda a bielizník pre uloženie kompletnej garderóby. Každopádne je bielizník výborným miestom na uschovanie ktoréhokoľvek kúsku oblečenia.

Ak vyznávate zdravý životný štýl, rozhodne by vám nemalo byť jedno, kam ukladáte svoje veci. Náš bielizník je vyrobený z masívu pravej fínskej borovice, teda z príjemného prírodného materiálu. Aby boli zachované jeho výnimočné vlastnosti, bielizník bol natretý vodou riediteľným ekologickým náterom. Vrchná doska bola namorená v odtieni orechového dreva.

Zásuvky ako tichí pomocníci

Zásuvky sú pre uschovanie oblečenia absolútne neoceniteľné. Žiadne prehrabovanie priehradiek, ale perfektne usporiadané oblečenie. Otvorte zásuvku, vyberte si svoj obľúbený kúsok a šuplík opäť zatvorte. Ticho a plynule, teda tak, aby nedošlo k omylu, pokojne si pri otváraní zásuviek spievajte pesničky alebo recitujte básne. Zásuvky nebudete počuť, a  to vďaka značkovým koľajničkám s tlmičom.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Bielizníky
Šírka: 108 cm
Výška: 146 cm
Hĺbka: 43 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: RAL 9010, biela/orech
Farba hornej dosky: orech
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 2
Police: s policami
Počet políc: 4
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 2
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Záruka: 24 mesiacov