Bielizník Belluno Elegante, biely, so zásuvkami, masív, borovica

Kód: RPL033B
Neohodnotené
€523
Skladom u dodávateľa

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Šírka: 108 cm
Výška: 146 cm
Hĺbka: 43 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednoduchý bielizník sa výborne hodí do detskej izby, spálne, alebo trebárs aj do predsiene. Nájdete v ňom všetko, čo potrebujete pre efektívnu organizáciu oblečenia.

K položeniu i zaveseniu

Náš bielizník je niečo také, ako taká malá šatníková skriňa. Na 146 cm výšky, 108 cm šírky a 43 cm hĺbky nájdete priestory pre všetky možné spôsoby uloženia oblečenia. Jedno krídlo dverí ukrýva priestor členený dvoma policami na tri oddiely. Trebárs pre vaše úhľadne zrovnané kôpky oblečenia. Za druhým krídlom zase objavíte prázdne miesto slúžiace na zavesenie blúzok, nohavíc alebo kostýmov a ďalších kúskov oblečenia.

A samozrejme nevyhnutné zásuvky. Ak už máte skúsenosť s ukladaním oblečenia do zásuviek, iste uznáte, že je to skvelé riešenie. Zásuvky v bielizníku nie sú zbytočne vysoké. Jednoducho tak rýchlo nájdete ten kúsok oblečenia, ktorý práve hľadáte, bez toho, aby ste museli zložito preskladávať ďalšie oblečenie. Spodná bielizeň, ponožky, alebo pokojne aj tričká a ďalšie časti oblečenia. Vďaka zásuvkám budete mať svoje oblečenie vždy perfektne zorganizované.

Do predsiene? Prečo nie.

Každý netúži po vstavaných skriniach až do stropu. Niektorí ľudia pri vstupných priestoroch dávajú prednosť elegancii v štýle Provance. Bielizník preto využijete napríklad aj na chodbe. Môžete v ňom skladovať kabáty alebo bundy, ak dávate prednosť uschovaniu vrchných častí oblečenia pred ich zavesením na vešiakovej stene.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Bielizníky
Šírka: 108 cm
Výška: 146 cm
Hĺbka: 43 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela, RAL 9010
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Zatváranie: s dvierkami aj zásuvkami
Dvierka: s dvierkami
Počet dvierok: 2
Police: s policami
Počet políc: 4
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 2
Pojazdy zásuviek: tichý pojazd s tlmičom
Úchytky: kov
Záruka: 24 mesiacov