Pracovňa Belluno Elegante, dekor biela/zlatý dub, masív, borovica

Kód: SE-PRAC-2
Neohodnotené
€1 229 –5 % €1 171
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto zostava sa hodí ako do pracovne tak detskej izby.

Zostava obsahuje:

Čo vlastne potrebujete k tomu, aby sa vám dobre pracovalo? V prvom rade príjemnú prácu, ktorá vás bude napĺňať a baviť. S tým vám bohužiaľ pomôcť nedokážeme. Len môžeme držať palce, nech sa vám darí. S čím vám však pomôcť dokážeme, to je množstvo kvalitného nábytkového vybavenia, ktoré vám umožní dosahovať tie najlepšie výsledky.

Kancelária alebo práca z domu?

Nezáleží na tom, či pracujete priamo z domu alebo či zariaďujete kanceláriu. Náš nábytok vám bude slúžiť v ktoromkoľvek interiéri. Čo teda potrebuje každý, kto vykonáva kancelársku prácu? V prvom rade je to písací stôl. Väčšina administratívnych úkonov sa dnes nezaobíde bez pomoci moderných technológií. Takže na stôl patrí okrem dokumentov a písacích potrieb tiež notebook. Dokumenty a podklady schováte do jednej z dvoch skriniek alebo zásuviek. A pre dokumenty, ktoré nepotrebujete mať ihneď po ruke, máte k dispozícii komodu.

A čo šanóny? Aj na to sme mysleli. A preto je súčasťou pracovne tiež elegantná knižnica, do ktorej schováte šanóny, knižky, odbornú literatúru a napríklad aj model atómu, ak to vaša práca vyžaduje.

Škola, základ života

Príprava na budúce povolanie je tiež svojím spôsobom práca. Takmer práca na plný úväzok, keď vezmeme do úvahy čas strávený v škole a pripočítame domácu prípravu. Spríjemnite svojmu študentovi náročnú prípravu do školy a vybavte jeho izbu plnohodnotnou pracovňou. Iste vám poďakuje. Ak nie hneď, tak po skončení puberty určite.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Kompletné zostavy nábytku do pracovne
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: RAL 9010, biela/zlatý dub
Farba hornej dosky: zlatý dub
Povrch: matný
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov