Pracovňa Belluno Elegante, dekor biela, masív, borovica

Kód: SE-PRAC-1
Neohodnotené
€1 229 –5 % €1 171
Skladom u dodávateľa

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto zostava sa hodí ako do pracovne tak detskej izby.

Zostava obsahuje:

Čo potrebuje každý z vás k nerušenej práci v pracovni? V prvom rade pokoj. Ten vám však samotný nábytok nezaručí. Pomôže vám však s tým ostatným.

Ideálna zostava

Písací stôl, knižnica a priestranná komoda. To by mohlo stačiť, čo poviete? Kancelárska práca vyžaduje najčastejšie pobyt pri písacom stole. V dnešnej dobe je väcšinou súčasťou pracovného inventára tiež počítač alebo notebook, ktorý na písací stôl umiestnite. Knižnica sa zase skladá zo zakladačov a rôznych zložiek s dokumentmi, či z kníh a iných nevyhnutností. Komoda má už potom všetko ostatné, čo by malo zostať očiam skryté.

Pre študentov i do kancelárie

Nielen práca, ale aj štúdium stojí človeka veľké úsilie, niekedy dokonca aj väčšie. K dovybaveniu študentskej izby vám vlastne potom bude stačiť už len posteľ. Set nájde svoje uplatnenie nielen doma, ale aj v skutočnej kancelárii. Všade tam, kde sa chcete alebo potrebujete vyhnúť navodeniu dojmu sterilného a neosobného štýlu. Nábytok v štýle Provance vašich klientov naladí tak, ako potrebujete. Ak vaše zamestnanie korešponduje s osobným prístupom a navodením pocitu dôvernosti, siahnite s kľudom po nábytku zo série Belluno Elegante.

Home office v hlavnej úlohe

Práca z domu je stále viac v kurze. Tiež preto, že domáce prostredie je príjemnejšie a zvyšuje efektivitu vykonanej práce. My to plne chápeme. V pracovni zariadenej v romantickom provensálskom štýle sa aj tie faktúry jednoduchšie píšu, a taktiež s väčšou radosťou.

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Kompletné zostavy nábytku do pracovne
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela, RAL 9010
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov