Posteľ Venezia 160, biela, masív, borovica, 160x200 cm

Kód: VPL70167
Neohodnotené
€347 –12 %
Posteľ Venezia 160, biela, masív, borovica, 160x200 cm
€347 –12 % €307
Momentálne nedostupné

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Detailné informácie

Podrobný popis

* posteľ je dodávaná bez roštu a matraca, tie je možné dokúpiť samostatne

Široké postele z dizajnového radu Venezia sú pravým opakom robustných, vysokých a ťažkých postelí. Ak si prajete svoju spálňu prevzdušniť, pridať jej trochu svetla a ľahkosti, tak Venezia v šírke 160 cm bude pre vás ideálnou voľbou.

Príjemné a ľahké zdobenie

Posteľ je vyrobená z dreva fínskej borovice, ktorá vám poslúži dlhé roky. Je poskladaná z jednoduchých častí, ktoré dohromady tvoria harmonický celok a chváli sa ľahkým a estetickým zdobením. Čelo postele nie je plné, ale opatrené drobným priesvitom. Rám postele je riešený v základnom prevedení bez dekorácií a predné nohy sú rovnako ako ďalší nábytok z radu Venezia ľahko skosené na vnútornej strane. Nábytok sa skvele hodí do Provance interiéru k príjemným svetlým farbám, ktorými môžete zvýrazniť napríklad svetlo fialovú alebo staroružovú.

Svieži náter, ktorý sa stará o drevo

Posteľ je v bielej farbe a pri bližšom náhľade je viditeľná textúra dreva. Vďaka tomu vynikne kvalitný materiál a vaša spálňa bude pôsobiť prírodne, harmonicky a príjemne, čo je obzvlášť dôležité v priestore, kde si chcete oddýchnuť a načerpať nové sily.

Široké prevedenie

Posteľ môžete dostať v troch veľkostných variantoch - 160 cm je jednou z nich. Tá je ideálnou strednou cestou. Vhodná je pre nenáročné páry alebo pre jednotlivcov, ktorí si pri spaní potrpia na široký priestor. Príliš zaplnenej plochy sa však nemusíte báť, pretože posteľ je navrhnutá tak, aby pôsobila ľahko a aj jednotlivé prvky jednoducho.

O sérii Venezia

Séria Venezia je vyrobená z masívneho dreva fínskej borovice, ladená do exkluzívneho moderného štýlu. Prednosťou tejto série sú jednoduché tvary, svetlosť a minimalizmus bez zbytočných detailov. Je ideálny pre moderne zariadenú domácnosť. Snehovo biely nábytok sa výborne hodí k farebne ladeným stenám a bude vyzerať elegantne v každom interiéri.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Postele
Dĺžka: 211 cm
Šírka: 170 cm
Výška: 85 cm
Kolekcia: Venezia
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov