Posteľ Toskania 160 so zásuvkami, biela, borovica, masív, 160x200 cm

Kód: IPL2025B1 IPL2025B1M Zvoľte variant
Neohodnotené
€535 €615 od €535
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Posteľ Toskania je ideálnou voľbou pre zákazníkov, ktorí si cenia komfortu a pohodlného spánku. Prirodzené krivky, letokruhy a hrče, tvoria výnimočnú atmosféru a sú zárukou, že každá posteľ je originál. Vďaka dodatočnej podpere uprostred a pevným prvkom má posteľ výnimočne stabilnú konštrukciu. Priestor pod posteľou bol využitý na umiestnenie štyroch zásuviek s veľkým objemom, ktoré poslúžia napríklad na skladovanie posteľnej bielizne.

* Posteľ je dodávaná bez roštu a matraca, tie je možné dokúpiť samostatne.

O sérii Toskania

Séria Toskania je vyrobená z vybraného masívu fínskej borovice, má umelecky spracované detailyfrézované hrany a kovania. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Postele
Šírka: 167 cm
Dĺžka: 217 cm
Kolekcia: Toskania
Materiál: fínska borovica
Farba: biela
Počet zásuviek: 4
Rozmery zásuviek: 56 cm, 58cm, 11 cm
Úchytky: kov
Nosnosť: 240 kg
Povrch: matný
Záruka: 24 mesiacov
Odhadovaný čas pre zostavenie: 2 osoby: 3-4 hodiny