Posteľ Marone 90, dekor biela/drevo, borovica, masív, 90x200 cm

Kód: N2SMAR22P
Neohodnotené
€343
Očakávame dodanie

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednolôžková posteľ v dizajnovom prevedení Marone je ideálnou voľbou pre jednotlivcov, ktorí majú menšie spálne alebo ako riešenie do detskej izby. Rozmery 90 x 200 cm sú vhodné hlavne z dôvodu úspory miesta a celkovo ľahšiu manipuláciu s posteľou. Jej zostavenie je nenáročné, a ak sa ju časom rozhodnete v dome premiestniť, nespôsobí vám také ťažkosti, ako rozmernejšia varianta.

Posteľ z masívu

Materiál, ktorý bol použitý na výrobu je známy hlavne vďaka svojej pevnosti a kvalite. Jedná sa o drevo fínskej borovice, ktorá má príjemnú štruktúru. Posteľ je opatrená bielym náterom, a následne tiež voskom. Vyniknú tak charakteristické prvky dreveného materiálu a nepôsobí umelo. Zároveň si vďaka tomuto spôsobu ošetrenia zachová svoju sviežu podobu. Celkový povrch je matný, svetlý a tým skvele opticky rozširuje malý priestor a pôsobí ľahko a sviežo.

Jednoduché prevedenie s výrazným prvkom

Posteľ je navrhnutá v minimalistickom štýle. Čelo nie je príliš vysoké, ale na prvý pohľad zaujme výraznejším ozdobným prvkom, ktorým je zakončenie v prírodnom drevenom odtieni. Ostatné časti postele sú opatrené bielym matným náterom a je u nich viditeľná absencia zdobenia. Jej prevedenie je jednoduché a vkusné. Nepatrným ozdobným prvkom sú aj nohy, ktoré majú na vnútornej strane postele ľahké skosenie.

Veľa miesta pod posteľou

Posteľ rady Marone je ľahko vyvýšená a vzniká tak pod ňou väčší priestor. Tu môžete napríklad umiestniť rozmernejšie úložné boxy, kam je možné cez deň vložiť posteľnú bielizeň, a tým udržiavať pokoj stále uprataný a čistý. Tento priestor môžete využiť aj opačne, a to pri upratovaní - upratuje sa lepšie, ľahšie. Vysávačom sa pod posteľ ľahko dostanete a môžete dať zbohom skrytému prachu.

* Posteľ je dodávaná bez roštu a matraca, tie je možné dokúpiť samostatne.

O sérii Marone

Séria Marone je vyrobená z masívneho dreva fínskej borovice, ktoré je chránené vrstvou bieleho vosku s 85% krytím, aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Hlavnou prednosťou tejto série je masívna a pomerne silná horná doska z namoreného masívu vo farbe duba. Nábytok bol okrem toho natretý ekologickými farbami na vodnej báze, ktoré sú zdravotne nezávadné a plne v súlade s prírodným prostredím. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Postele 90x200 cm
Dĺžka: 206 cm
Šírka: 97 cm
Výška: 62 cm
Kolekcia: Marone
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela/prírodná
Farba hornej dosky: prírodná
Povrch: matný
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Záruka: 24 mesiacov