Posteľ Toskania 180 so zásuvkami, medová, borovica, masív, 180x200 cm

Kód: TPL20292
Neohodnotené
€640
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Detailné informácie

Podrobný popis

Je srdcom každej spálne. Zároveň je tiež vysoko funkčným kusom nábytku, ktorý vám poctivo slúži v priemere osem hodín každú noc. Je to posteľ. Nenesie len vaše veci, ako ďalšie kusy nábytku u vás doma. Posteľ je tu priamo pre vás. Poskytuje vám oporu po tretinu vášho života. Ak sa práve nachádzate v situácii, keď uvažujete o kúpe novej postele, vyberajte starostlivo.

Zdravie predovšetkým

Zdravý spánok vyžaduje tiež zdravé prostredie. Určite sa inak cítite po noci strávenej vo voňavých perinách na kvalitnom matraci, a inak po kempovaní v spacáku na tvrdej zemi. Netvrdíme, že na kempovaní je niečo zlé, ale pre ilustráciu toho, ako je pre kvalitu spánku dôležitá správne vybraná posteľ, je tento príklad vhodný. Spánok v nekvalitnej posteli skôr či neskôr pocítite.

Naša drevená posteľ je vyrobená z prírodného materiálu, ktorým je borovicový masív z pravej fínskej borovice, natretý ekologickým lakom na vodnej báze. Drevo je pevné a zaručuje dostatočnú súdržnosť všetkých spojov. Zároveň je tiež pórovité a priedušné. Je materiálom, ktorý sa podieľa na udržaní zdravej mikroklímy vašej spálne aj celého domova. Možno to vedome svojimi zmyslami nespoznáte, ale vaše telo áno. Drevo a ľudia k sebe jednoducho od nepamäti patria.

Romantická aj pevná

Je zaujímavé sledovať, ako niektoré kusy nábytku spájajú zdanlivo odporujúce si charakteristiky. Posteľ zo série Toskania to dokázala. Jej dizajn dýcha romantikou a zároveň už pri pohľade na ňu cítite jej stabilitu.

* Posteľ je dodávaná bez roštu a matraca, tie je možné dokúpiť samostatne.

O sérii Toskania

Séria Toskania je vyrobená z vybraného masívu fínskej borovice, má umelecky spracované detaily, frézované hrany a kovania. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Postele 180x200 cm
Dĺžka: 217 cm
Šírka: 187 cm
Kolekcia: Toskania
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: medová
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Úložný priestor: s úložným priestorom
Zatváranie: so zásuvkami
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 4
Úchytky: kov
Rozmery zásuviek: 56 cm, 58cm, 11 cm
Záruka: 24 mesiacov
Nosnosť: 240 kg