Posteľ Belluno Elegante 180, biela, masív, borovica, 180x200 cm

Kód: UPL020B1805
Neohodnotené
€504
Skladom u dodávateľa

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Detailné informácie

Podrobný popis

Najširšia borovicová biela posteľ zo série Belluno Elegante. Každému z partnerov poskytuje ideálnych 90 cm šírky priestoru pre ničím nerušený spánok. Ak to priestor vášho bytu dovolí, doprajte si pohodlie širokej manželskej postele. Navyše takto široká posteľ zvládne aj prípadný príchod ďalších malých nocľažníkov, ktorí sa napríklad v noci boja spať vo svojich detských izbách sami.

Posteľ je dominantou každej spálne

Preto si zaslúži vašu plnú pozornosť pri výbere. Nehrá tu rolu len estetická stránka, ale predovšetkým jej úžitkové vlastnosti. Borovicové drevo je dobrou voľbou. Vďaka použitiu pravej fínskej borovice je posteľ pevná a odolná. Mala by takáto byť. Bude s vami totiž tráviť dlhé roky. Posteľ meníme len niekoľkokrát za život.

Zdravý spánok pre zdravý život

Je dokázané, že spánok priamo ovplyvňuje naše zdravie. Nielen to duševné, ale aj to fyzické. Posteľ z masívu ovplyvňuje vaše zdravie v pozitívnom zmysle slova aj svojim materiálovým zložením. Drevo je prírodné. A posteľ je natretá ekologickou, vodou riediteľnou farbou, ktorá je úplne zdravotne nezávadná. Navyše dovoľuje drevu dýchať a dáva vyniknúť jeho prirodzenej kresbe.

* posteľ je dodávaná bez roštu a matraca, tie je možné dokúpiť samostatne

O sérii Belluno Elegante

Séria Belluno Elegante je vyrobená z vybraného masívneho dreva fínskej borovice a ladená do štýlu nadčasovej klasiky s nádychom extravagancie. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Postele 180x200 cm
Dĺžka: 214 cm
Šírka: 201 cm
Výška: 95 cm
Kolekcia: Belluno Elegante
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela, RAL 9010
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Krytie farby: priehľadnosť 15%
Nosnosť: 240 kg
Záruka: 24 mesiacov