Posteľ Toskania 160 so zásuvkami, medová, borovica, masív, 160x200 cm

Kód: RPL20251
Neohodnotené
€596
Skladom

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Detailné informácie

Podrobný popis

Manželská drevená posteľ, ktorá s vami bude dlhé roky. A pritom nestratí nič zo svojej krásy. Je vyrobená z masívu odolnej fínskej borovice. Viete, prečo je fínska borovica tak pevná? Vyrastala v drsných podmienkach, a to ju urobilo pevnou. Jej letokruhy sú umiestnené bližšie pri sebe a vďaka tejto súdržnosti je drevo pevné a vhodné na výrobu postele, na ktorej sa zub času bude podpisovať len veľmi pomaly.

Je lepšia zásuvka?

Alebo rovno štyri? Posteľ so zásuvkami býva často riešená tak, že k rámu postele sú pridané pojazdné boxy. V prípade našej postele sú zásuvky priamo integrované do rámu. Toto riešenie vám uľahčí upratovanie pod posteľou. Vďaka tomu, že zásuvky k zemi nedoliehajú, ľahko ich vysuniete a vytrete. A to je nezanedbateľná výhoda hlavne v spálni, kde potrebujeme udržiavať zdravé prostredie snáď ešte viac, než v iných miestnostiach.

Zásuvky sa vysúvajú a zasúvajú ladne a jednoducho. Čo si do nich dať? Môžu to byť časti oblečenia, ktoré nosíte veľmi často, alebo sa zásuvky môžu stať útočiskom pre ozdobný prehoz a dekoračné vankúšiky, ktoré do nich každý večer uložíte a ráno zase pohodlne vytiahnete. Možností je veľa a možno budete musieť poriadne pouvažovať. Zásuvky sú totiž hlboké a priestranné.

Zdravý spánok v zdravej posteli

Všetko so všetkým súvisí. V prípade spánku určite. To by vám mohli potvrdiť ľudia, ktorí s ním trebárs majú problémy. Ak k nim patríte, viete, že zdravé prostredie je pre spánok veľmi dôležité. Drevo je prírodný a priedušný materiál. Natreli sme ho ekologickým lakom na vodnej báze, aby sme jeho jedinečné vlastnosti zachovali.

* Posteľ je dodávaná bez roštu a matraca, tie je možné dokúpiť samostatne.

O sérii Toskania

Séria Toskania je vyrobená z vybraného masívu fínskej borovice, má umelecky spracované detaily, frézované hrany a kovania. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Postele 160x200 cm
Dĺžka: 217 cm
Šírka: 167 cm
Kolekcia: Toskania
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: medová
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Úložný priestor: s úložným priestorom
Zatváranie: so zásuvkami
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 4
Úchytky: kov
Rozmery zásuviek: 56 cm, 58cm, 11 cm
Nosnosť: 240 kg
Záruka: 24 mesiacov