Posteľ Toskania 160 so zásuvkami, biela, borovica, masív, 160x200 cm

Kód: IPL2025B1
Neohodnotené
€596
Skladom u dodávateľa

Vyrobené z vybraného masívu fínskej borovice alebo dubu

Veľmi kvalitné spracovanie a elegantný vzhľad

Použité iba ekologické a zdravotne nezávadné laky

Vyrábané prevažne pre export do Nemecka, Anglicka a Holandska

Poradíme s výberom, dovezieme a radi pomôžeme aj s montážou

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo tvorí srdce spálne? Asi nikto nebude tipovať šatníkovú skriňu, komodu alebo nočný stolík. Hoci aj tieto kusy nábytku sú pre pohodlné bývanie nevyhnutnosťou, srdcom spálne je vždy posteľ. V prípade manželskej spálne je to posteľ manželská.

160 centimetrov pre vaše pohodlie

Táto šírka už vypovedá o plnohodnotnej manželskej posteli, kde majú obaja partneri dostatok plochy, a to 80 centimetrov. Aj keď vieme, že mnohokrát toľko miesta ani nie je za potrebu, pretože k milovanej osobe chceme mať vždy čo najbližšie, predsa sa len táto šírka odporúča pre pohodlné spanie. Pohodlie býva vždy spojené s kvalitou. Biela postel zo série Toskania je rovnako ako ostatné kusy zo série vyrobená z kvalitného materiálu. Tým materiálom je masív fínskej borovice. A všimnite si, že toho materiálu na posteli nie je práve málo. To tiež vypovedá o vysokej pevnosti spojov, s čím súvisí aj dlhá životnosť postele.

Všimli ste si zásuvky? Sú rovno štyri a veľmi hlboké. Uschováte do nich trebárs posteľnú bielizeň alebo knižky, prípadne dobroty na maškrtenie pred zaspaním. Vieme, že to nie je zdravé, ale kto by odolal. Veď radosť je pre život predsa prinajmenšom taká dôležitá, ako zdravie.

Zdravá mikroklíma

Všetky naše postele ju ponúkajú. Ani táto nie je výnimkou. Spánkom trávime veľkú časť našich životov, preto by sme mali nábytok do spálne voliť tiež s ohľadom na zdravé materiály. Pravé borovicové drevo je natreté vodou riediteľnou farbou. To mu dovoľuje správne dýchať. A vám tiež.

* Posteľ je dodávaná bez roštu a matraca, tie je možné dokúpiť samostatne.

O sérii Toskania

Séria Toskania je vyrobená z vybraného masívu fínskej borovice, má umelecky spracované detaily, frézované hrany a kovania. Drevený masív je upravený vodným, zdravotne nezávadným lakom, aby bol nielen šetrný k životnému prostrediu, ale aj vyzeral dobre, bol príjemný na dotyk, a zároveň aby vynikla prirodzená štruktúra dreva. Elegancia, kvalita a životnosť v jednom balení.

Viac informácií

Nábytok dodávame rozložený, spolu s obrázkovým návodom a spojovacím materiálom. Výberom nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené procesy starnutia a skutočnosť, že hrče sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom, kdy nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať jemne navlhčenú, mäkkú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie nábytku na slnkom exponovanom mieste alebo v blízkosti vykurovacích zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Postele 160x200 cm
Dĺžka: 217 cm
Šírka: 167 cm
Kolekcia: Toskania
Materiál: drevo, masív, fínska borovica
Farba: biela
Farba hornej dosky: ---
Povrch: matný
Úložný priestor: s úložným priestorom
Zatváranie: so zásuvkami
Zásuvky: so zásuvkami
Počet zásuviek: 4
Úchytky: kov
Rozmery zásuviek: 56 cm, 58cm, 11 cm
Nosnosť: 240 kg
Záruka: 24 mesiacov